Klasse 1 Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Peelpush DVT2(kampioen) 14 44 12 0 2 12 32 246
Peelpush DVT1 14 41 9 2 3 15 26 257
Set Up 1 14 39 10 2 2 17 22 244
VC Athos 1 14 30 6 4 4 26 4 86
VC Grashoek 1 14 28 5 4 5 28 0 2
Aspargos1 14 20 2 4 8 36 -16 -75
Civitas 1 (degr) 14 12 2 0 12 44 -32 -302
Sportivo(degr) 14 10 2 0 12 46 -36 -458
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
woensdag 20-09-17 20.30 Venlo Civitas 1 Sportivo 25-17 25-06 25-05 25-15 4-0 100-43
woensdag 20-09-17 21.00 Meijel Peelpush DVT 2 Aspargos 1 25-22 25-13 21-25 25-17 3-1 96-77
donderdag 21-09-17 20.30 Sevenum VC Athos 1 Peelpush DVT 1 12-25 25-21 18-25 22-25 1-3 77-96
dinsdag 03-10-17 20.30 Overloon Sportivo VC Grashoek 1 21-25 14-25 24-26 25-23 1-3 84-99
woensdag 04-10-17 21.00 Meijel Peelpush DVT 1 Peelpush DVT 2 22-25 20-25 25-22 21-25 1-3 88-97
donderdag 05-10-17 21.00 Meerlo Set Up 1 Civitas 1 25-22 20-25 25-19 25-20 3-1 95-86
woensdag 25-10-17 20.30 Venlo Civitas 1 Aspargos 1 20-25 25-20 25-18 29-27 3-1 99-90
woensdag 25-10-17 21.00 Meijel Peelpush DVT 2 Set Up 1 25-21 22-25 18-25 13-25 1-3 78-96
donderdag 26-10-17 20.30 Sevenum VC Athos 1 Sportivo 25-17 25-09 25-12 25-13 4-0 100-51
donderdag 26-10-17 21.15 Grashoek VC Grashoek 1 Peelpush DVT 1 21-25 25-23 25-20 12-25 2-2 83-93
maandag 06-11-17 21.30 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Grashoek 1 25-17 23-25 20-25 25-19 2-2 93-86
woensdag 08-11-17 21.00 Meijel Peelpush DVT 1 Civitas 1 25-15 25-08 25-12 25-08 4-0 100-43
donderdag 09-11-17 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Athos 1 25-23 23-25 16-25 25-21 2-2 89-94
donderdag 16-11-17 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Athos 1 20-25 22-25 25-17 25-22 2-2 92-89
dinsdag 21-11-17 20.30 Overloon Sportivo Set Up 1 04-25 17-25 14-25 15-25 0-4 50-100
woensdag 22-11-17 20.30 Venlo Civitas 1 VC Grashoek 1 15-25 20-25 21-25 20-25 0-4 76-100
woensdag 22-11-17 21.00 Meijel Peelpush DVT 1 Aspargos 1 25-17 25-12 25-22 25-11 4-0 100-62
donderdag 23-11-17 20.30 Sevenum VC Athos 1 Peelpush DVT 2 25-27 23-25 15-25 20-25 0-4 83-102
maandag 04-12-17 21.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Sportivo 25-12 25-16 25-16 25-12 4-0 100-56
woensdag 06-12-17 21.00 Meijel Peelpush DVT 2 Civitas 1 25-17 25-16 25-18 25-14 4-0 100-65
donderdag 07-12-17 21.15 Grashoek VC Grashoek 1 VC Athos 1 25-19 25-12 26-24 25-22 4-0 101-77
maandag 18-12-17 21.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Set Up 1 17-25 18-25 19-25 25-23 1-3 79-98
woensdag 20-12-17 21.00 Meijel Peelpush DVT 2 VC Grashoek 1 25-22 25-15 23-25 25-16 3-1 98-78
maandag 08-01-18 21.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Peelpush DVT 2 23-25 22-25 18-25 22-25 0-4 85-100
dinsdag 09-01-18 20.30 Overloon Sportivo Civitas 1 17-25 26-24 25-21 25-19 3-1 93-89
woensdag 10-01-18 21.00 Meijel Peelpush DVT 1 VC Athos 1 25-18 25-20 24-26 21-25 2-2 95-89
donderdag 11-01-18 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Grashoek 1 21-25 25-23 25-16 20-25 2-2 91-89
donderdag 25-01-18 20.30 Sevenum VC Athos 1 Aspargos 1 12-25 25-18 23-25 26-24 2-2 86-92
donderdag 25-01-18 21.15 Grashoek VC Grashoek 1 Sportivo 25-17 25-16 25-12 25-19 4-0 100-64
dinsdag 30-01-18 20.30 Overloon Sportivo VC Athos 1 09-25 08-25 22-25 18-25 0-4 57-100
maandag 05-02-18 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Civitas 1 25-22 25-22 22-25 25-15 3-1 97-84
woensdag 07-02-18 21.00 Meijel Peelpush DVT 1 VC Grashoek 1 25-16 25-17 25-15 25-19 4-0 100-67
donderdag 08-02-18 21.00 Meerlo Set Up 1 Peelpush DVT 2 20-25 25-14 25-21 25-14 3-1 95-74
donderdag 22-02-18 20.30 Sevenum VC Athos 1 Set Up 1 25-21 25-20 25-21 15-25 3-1 90-87
woensdag 28-02-18 20.30 Venlo Civitas 1 Peelpush DVT 1 21-25 16-25 20-25 22-25 0-4 79-100
donderdag 01-03-18 21.15 Grashoek VC Grashoek 1 Set Up 1 22-25 20-25 15-25 23-25 0-4 80-100
woensdag 07-03-18 20.30 Meerlo Set Up 1 Peelpush DVT 1 22-25 27-25 25-22 25-19 3-1 99-91
donderdag 08-03-18 20.30 Sevenum VC Athos 1 Civitas 1 25-10 23-25 25-11 25-10 3-1 98-56
maandag 12-03-18 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Peelpush DVT 1 23-25 23-25 24-26 14-25 0-4 84-101
woensdag 14-03-18 21.00 Meijel Peelpush DVT 2 VC Athos 1 25-19 25-19 25-13 25-12 4-0 100-63
donderdag 15-03-18 21.00 Meerlo Set Up 1 Sportivo 25-10 25-17 25-15 25-14 4-0 100-56
donderdag 15-03-18 21.15 Grashoek VC Grashoek 1 Civitas 1 25-15 25-21 25-09 25-15 4-0 100-60
woensdag 21-03-18 21.00 Meijel Peelpush DVT 1 Sportivo 25-15 25-09 25-15 25-13 4-0 100-52
woensdag 21-03-18 20.30 Venlo Civitas 1 Set Up 1 07-25 16-25 09-25 12-25 0-4 44-100
dinsdag 27-03-18 20.30 Overloon Sportivo Aspargos 1 25-17 17-25 27-25 25-20 3-1 94-87
woensdag 28-03-18 20.30 Venlo Civitas 1 Peelpush DVT 2 21-25 21-25 11-25 11-25 0-4 64-100
woensdag 28-03-18 21.00 Meijel Peelpush DVT 1 Set Up 1 26-24 25-23 25-23 25-23 4-0 101-93
donderdag 29-03-18 20.30 Sevenum VC Athos 1 VC Grashoek 1 25-19 26-24 25-15 25-16 4-0 101-74
dinsdag 03-04-18 20.30 Overloon Sportivo Peelpush DVT 2 25-22 09-25 24-26 15-25 1-3 73-98
donderdag 05-04-18 21.15 Grashoek VC Grashoek 1 Aspargos 1 20-25 25-13 25-12 18-25 2-2 88-75
dinsdag 10-04-18 20.30 Overloon Sportivo Peelpush DVT 1 19-25 15-25 12-25 25-19 1-3 71-94
woensdag 11-04-18 20.30 Venlo Civitas 1 VC Athos 1 26-24 15-25 09-25 18-25 1-3 68-99
woensdag 11-04-18 21.00 Meijel Peelpush DVT 2 Sportivo 23-25 25-10 25-15 25-13 3-1 98-63
donderdag 12-04-18 21.00 Meerlo Set Up 1 Aspargos 1 25-23 25-15 19-25 25-18 3-1 94-81
donderdag 12-04-18 21.15 Grashoek VC Grashoek 1 Peelpush DVT 2 21-25 13-25 25-27 14-25 0-4 73-102
woensdag 18-04-18 19.30 Meijel Peelpush DVT 2 Peelpush DVT 1 25-14 25-22 15-25 26-24 3-1 91-85