Klasse 1 Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Peelpush DVT1 12 39 9 3 0 9 30 272
Peelpush DVT2 12 38 9 3 0 10 28 168
Set Up 1 12 34 8 1 3 14 20 247
VC Athos 1 12 23 5 1 6 25 -2 -18
Hovoc 1 11 20 3 3 5 24 -4 5
VC Olympia 1 12 18 3 4 5 30 -12 -137
Aspargos 1 10 14 2 2 6 26 -12 -106
VC Grashoek 1 11 14 3 1 7 30 -16 -98
Sportivo 1 10 4 0 0 10 36 -32 -333
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
woensdag 18-09-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Set Up 1 25-21 25-16 23-25 25-20 3-1 98-82
donderdag 19-09-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Sportivo 1 25-15 25-20 25-17 25-12 4-0 100-64
dinsdag 24-09-19 20.30 Overloon Sportivo 1 VC Olympia 1 14-25 21-25 22-25 25-19 1-3 82-94
woensdag 25-09-19 20.00 Horst Hovoc 1 Peelpush DVT1 23-25 21-25 25-17 17-25 1-3 86-92
donderdag 26-09-19 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Grashoek 1 25-19 22-25 22-25 19-25 1-3 88-94
donderdag 26-09-19 21.00 Meerlo Set Up 1 Peelpush DVT2 22-25 25-23 17-25 19-25 1-3 83-98
woensdag 2-10-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 VC Athos 1 25-15 25-22 25-23 25-20 4-0 100-80
donderdag 3-10-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Peelpush DVT1 25-15 16-25 25-15 21-25 2-2 87-80
woensdag 9-10-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Aspargos 1 18-25 20-25 25-13 25-21 2-2 88-84
donderdag 10-10-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 VC Olympia 1 19-25 21-25 25-07 25-16 2-2 90-73
dinsdag 15-10-19 20.00 Panningen VC Olympia 1 Peelpush DVT1 12-25 15-25 21-25 18-25 0-4 66-100
woensdag 23-10-19 20.00 Horst Hovoc 1 VC Athos 1 25-21 20-25 16-25 20-25 1-3 81-96
woensdag 23-10-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Sportivo 1 25-15 25-15 25-16 25-20 4-0 100-66
donderdag 24-10-19 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Peelpush DVT2 16-25 19-25 25-23 23-25 1-3 83-98
donderdag 24-10-19 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Olympia 1 25-14 25-16 25-23 25-12 4-0 100-65
dinsdag 29-10-19 20.30 Overloon Sportivo 1 Aspargos 1 25-20 12-25 20-25 19-25 1-3 76-95
woensdag 6-11-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Peelpush DVT1 26-24 25-22 21-25 14-25 2-2 86-96
donderdag 7-11-19 21.00 Meerlo Set Up 1 Hovoc 1 25-21 25-13 18-25 25-12 3-1 93-71
donderdag 7-11-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 Sportivo 1 25-13 25-07 25-15 25-09 4-0 100-44
woensdag 13-11-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 VC Grashoek 1 25-20 25-23 25-15 25-15 4-0 100-73
donderdag 14-11-19 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Olympia 1 21-25 25-14 16-25 25-12 2-2 87-76
woensdag 20-11-19 20.00 Horst Hovoc 1 VC Olympia 1 25-13 25-14 23-25 20-25 2-2 93-77
woensdag 20-11-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 VC Athos 1 25-20 25-12 25-18 25-05 4-0 100-55
donderdag 21-11-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Set Up 1 19-25 25-21 24-26 17-25 1-3 85-97
woensdag 27-11-19 21.00 Panningen VC Olympia 1 VC Athos 1 20-25 25-16 25-13 25-23 3-1 95-77
woensdag 27-11-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Hovoc 1 23-25 25-16 25-21 19-25 2-2 92-87
donderdag 28-11-19 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Set Up 1 15-25 07-25 12-25 10-25 0-4 44-100
woensdag 4-12-19 20.00 Horst Hovoc 1 Aspargos 1 25-14 20-25 22-25 20-25 1-3 87-89
dinsdag 4-12-19 21.00 Panningen VC Olympia 1 VC Grashoek 1 25-15 25-17 36-34 28-26 4-0 114-92
dinsdag 10-12-19 21.00 Overloon Sportivo 1 VC Grashoek 1 25-16 12-25 13-25 21-25 1-3 71-91
dinsdag 10-12-19 20.00 Panningen VC Olympia 1 Peelpush DVT2 21-25 20-25 12-25 25-27 0-4 78-102
donderdag 12-12-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 Set Up 1 13-25 17-25 14-25 12-25 0-4 56-100
woensdag 18-12-19 20.00 Horst Hovoc 1 VC Grashoek 1 25-19 25-23 25-13 25-20 4-0 100-75
donderdag 19-12-19 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Athos 1 18-25 21-25 20-25 22-25 0-4 81-100
woensdag 8-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT2 VC Olympia 1 25-19 25-21 26-24 25-22 4-0 101-86
donderdag 9-01-20 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Hovoc 1 17-25 24-26 19-25 25-22 1-3 85-98
donderdag 9-01-20 21.00 Meerlo Set Up 1 Peelpush DVT1 09-25 25-16 13-25 21-25 1-3 68-91
woensdag 15-01-20 21.30 Horst Hovoc 1 Sportivo 1 21-25 25-11 25-10 25-17 3-1 96-63
woensdag 15-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Aspargos 1 25-12 25-22 25-14 23-25 3-1 98-73
donderdag 16-01-20 20.30 Sevenum VC Athos 1 VC Grashoek 1 25-18 25-14 25-22 25-21 4-0 100-75
dinsdag 21-01-20 21.00 Overloon Sportivo 1 VC Athos 1 15-25 22-25 15-25 22-25 0-4 74-100
woensdag 22-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT1 VC Olympia 1 25-08 25-18 25-11 25-23 4-0 100-60
donderdag 23-01-20 21.00 Meerlo Set Up 1 Sportivo 1 25-04 25-12 25-19 25-06 4-0 100-41
donderdag 23-01-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Peelpush DVT2 17-25 16-25 21-25 28-30 0-4 82-105
woensdag 29-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Hovoc 1 26-24 25-17 25-15 25-16 4-0 101-72
woensdag 29-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Set Up 1 25-20 19-25 25-18 20-25 2-2 89-88
dinsdag 4-02-20 21.00 Overloon Sportivo 1 Peelpush DVT1 19-25 09-25 20-25 14-25 0-4 62-100
dinsdag 4-02-20 20.00 Panningen VC Olympia 1 Hovoc 1 25-18 23-25 18-25 25-20 2-2 91-88
donderdag 6-02-20 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Athos 1 25-20 25-11 25-11 25-17 4-0 100-59
donderdag 13-02-20 20.30 Sevenum VC Athos 1 Peelpush DVT2 19-25 18-25 25-18 23-25 1-3 85-93
donderdag 20-02-20 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Sportivo 1            
donderdag 20-02-20 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Grashoek 1 24-26 25-16 25-10 25-14 3-1 99-66
donderdag 27-02-20 20.30 Sevenum VC Athos 1 Aspargos 1            
dinsdag 3-03-20 20.00 Panningen VC Olympia 1 Set Up 1            
woensdag 4-03-20 21.30 Horst Hovoc 1 Peelpush DVT2            
donderdag 5-03-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 VC Athos 1            
dinsdag 10-03-20 21.00 Overloon Sportivo 1 Set Up 1            
donderdag 12-03-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Aspargos 1            
dinsdag 17-03-20 20.00 Panningen VC Olympia 1 Aspargos 1            
woensdag 18-03-20 21.00 Meijel Peelpush DVT1 VC Grashoek 1            
woensdag 25-03-20 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Sportivo 1            
donderdag 26-03-20 20.30 Sevenum VC Athos 1 Peelpush DVT1            
donderdag 26-03-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Hovoc 1            
woensdag 1-04-20 21.30 Horst Hovoc 1 Set Up 1            
woensdag 1-04-20 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Peelpush DVT2            
dinsdag 7-04-20 21.00 Overloon Sportivo 1 Hovoc 1            
donderdag 9-04-20 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Peelpush DVT1            
donderdag 9-04-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 VC Olympia 1            
dinsdag 14-04-20 20.30 Overloon Sportivo 1 Peelpush DVT2            
donderdag 16-04-20 21.00 Meerlo Set Up 1 Aspargos 1            
donderdag 23-04-20 20.30 Sevenum VC Athos 1 Hovoc 1            
dinsdag 28-04-20 20.00 Panningen VC Olympia 1 Sportivo 1