Klasse 1 Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Peelpush DVT1 5 14 3 2 0 6 8 53
VC Grashoek 1 3 9 2 1 0 3 6 49
Peelpush DVT2 2 7 2 0 0 1 6 35
VC Olympia 1 3 5 1 1 1 7 -2 -39
Aspargos 1 2 3 0 1 1 5 -2 -10
VC Athos 1 2 2 0 1 1 6 -4 -3
Set Up 1 2 2 0 0 2 6 -4 -31
Hovoc 1 1 1 0 0 1 3 -2 -6
Sportivo 1 2 1 0 0 2 7 -6 -48
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
woensdag 18-09-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Set Up 1 25-21 25-16 23-25 25-20 3-1 98-82
donderdag 19-09-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Sportivo 1 25-15 25-20 25-17 25-12 4-0 100-64
dinsdag 24-09-19 20.30 Overloon Sportivo 1 VC Olympia 1 14-25 21-25 22-25 25-19 1-3 82-94
woensdag 25-09-19 20.00 Horst Hovoc 1 Peelpush DVT1 23-25 21-25 25-17 17-25 1-3 86-92
donderdag 26-09-19 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Grashoek 1 25-19 22-25 22-25 19-25 1-3 88-94
donderdag 26-09-19 21.00 Meerlo Set Up 1 Peelpush DVT2 22-25 25-23 17-25 19-25 1-3 83-98
woensdag 2-10-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 VC Athos 1 25-15 25-22 25-23 25-20 4-0 100-80
donderdag 3-10-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Peelpush DVT1 25-15 16-25 25-15 21-25 2-2 87-80
woensdag 9-10-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Aspargos 1 18-25 20-25 25-13 25-21 2-2 88-84
donderdag 10-10-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 VC Olympia 1 19-25 21-25 25-07 25-16 2-2 90-73
dinsdag 15-10-19 20.00 Panningen VC Olympia 1 Peelpush DVT1 12-25 15-25 21-25 18-25 0-4 66-100
woensdag 23-10-19 20.00 Horst Hovoc 1 VC Athos 1            
woensdag 23-10-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Sportivo 1            
donderdag 24-10-19 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Peelpush DVT2            
donderdag 24-10-19 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Olympia 1            
dinsdag 29-10-19 20.30 Overloon Sportivo 1 Aspargos 1            
dinsdag 29-10-19 20.00 Panningen VC Olympia 1 VC Grashoek 1            
woensdag 6-11-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Peelpush DVT1            
donderdag 7-11-19 21.00 Meerlo Set Up 1 Hovoc 1            
donderdag 7-11-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 Sportivo 1            
dinsdag 12-11-19 21.00 Overloon Sportivo 1 Hovoc 1            
woensdag 13-11-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 VC Grashoek 1            
donderdag 14-11-19 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Olympia 1            
woensdag 20-11-19 20.00 Horst Hovoc 1 VC Olympia 1            
woensdag 20-11-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 VC Athos 1            
donderdag 21-11-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Set Up 1            
woensdag 27-11-19 21.00 Panningen VC Olympia 1 VC Athos 1            
woensdag 27-11-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Hovoc 1            
donderdag 28-11-19 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Set Up 1            
woensdag 4-12-19 20.00 Horst Hovoc 1 Aspargos 1            
dinsdag 10-12-19 21.00 Overloon Sportivo 1 VC Grashoek 1            
dinsdag 10-12-19 20.00 Panningen VC Olympia 1 Peelpush DVT2            
donderdag 12-12-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 Set Up 1            
woensdag 18-12-19 20.00 Horst Hovoc 1 VC Grashoek 1            
donderdag 19-12-19 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Athos 1            
donderdag 19-12-19 21.00 Meerlo Set Up 1 Sportivo 1            
woensdag 8-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT2 VC Olympia 1            
donderdag 9-01-20 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Hovoc 1            
donderdag 9-01-20 21.00 Meerlo Set Up 1 Peelpush DVT1            
woensdag 15-01-20 21.30 Horst Hovoc 1 Sportivo 1            
woensdag 15-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Aspargos 1            
donderdag 16-01-20 20.30 Sevenum VC Athos 1 VC Grashoek 1            
dinsdag 21-01-20 21.00 Overloon Sportivo 1 VC Athos 1            
woensdag 22-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT1 VC Olympia 1            
donderdag 23-01-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Peelpush DVT2            
woensdag 29-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Hovoc 1            
woensdag 29-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Set Up 1            
donderdag 30-01-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Aspargos 1            
dinsdag 4-02-20 21.00 Overloon Sportivo 1 Peelpush DVT1            
dinsdag 4-02-20 20.00 Panningen VC Olympia 1 Hovoc 1            
donderdag 6-02-20 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Athos 1            
donderdag 13-02-20 20.30 Sevenum VC Athos 1 Peelpush DVT2            
donderdag 20-02-20 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Sportivo 1            
donderdag 20-02-20 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Grashoek 1            
donderdag 27-02-20 20.30 Sevenum VC Athos 1 Aspargos 1            
dinsdag 3-03-20 20.00 Panningen VC Olympia 1 Set Up 1            
woensdag 4-03-20 21.30 Horst Hovoc 1 Peelpush DVT2            
donderdag 5-03-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 VC Athos 1            
dinsdag 10-03-20 21.00 Overloon Sportivo 1 Set Up 1            
dinsdag 17-03-20 20.00 Panningen VC Olympia 1 Aspargos 1            
woensdag 18-03-20 21.00 Meijel Peelpush DVT1 VC Grashoek 1            
woensdag 25-03-20 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Sportivo 1            
donderdag 26-03-20 20.30 Sevenum VC Athos 1 Peelpush DVT1            
donderdag 26-03-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Hovoc 1            
woensdag 1-04-20 21.30 Horst Hovoc 1 Set Up 1            
woensdag 1-04-20 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Peelpush DVT2            
donderdag 9-04-20 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Peelpush DVT1            
donderdag 9-04-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 VC Olympia 1            
dinsdag 14-04-20 20.30 Overloon Sportivo 1 Peelpush DVT2            
donderdag 16-04-20 21.00 Meerlo Set Up 1 Aspargos 1            
donderdag 23-04-20 20.30 Sevenum VC Athos 1 Hovoc 1            
dinsdag 28-04-20 20.00 Panningen VC Olympia 1 Sportivo 1