Team Wedstrijden Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Klasse 2A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
VC Olympia 1 6 19 4 2 0 5 14 118
Setpoint 1 6 14 4 0 2 10 4 41
VC Trivia 1 5 12 3 1 1 8 4 11
Athos 2 6 11 2 1 3 13 -2 -26
Accretos 4 5 10 2 2 1 10 0 14
Revoc VCB1 6 10 1 1 4 14 -4 -72
Civitas 2 4 6 2 0 2 10 -4 28
Setup 2 6 6 0 1 5 18 -12 -114
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 17-09-18 20.00 Panningen VC Olympia 1 Civitas 2 25-14 25-23 25-23 25-18 4-0 100-78
woensdag 19-09-18 20.30 Beesel REVOC VCB1 Set Up 2 25-21 25-19 25-15 25-22 4-0 100-77
donderdag 20-09-18 20.30 Sevenum VC Athos 2 Accretos 4 25-22 13-25 19-25 27-25 2-2 84-97
maandag 01-10-18 20.45 Venlo Civitas 2 REVOC VCB1 25-11 22-25 25-15 25-13 3-1 97-64
woensdag 03-10-18 21.00 Roggel Accretos 4 Setpoint 1 25-21 16-25 26-24 25-19 3-1 92-89
donderdag 04-10-18 19.30 Meerlo Set Up 2 VC Athos 2 23-25 12-25 17-25 28-26 1-3 80-101
maandag 22-10-18 20.00 Panningen VC Olympia 1 Setpoint 1 25-12 25-22 25-16 19-25 3-1 94-75
woensdag 24-10-18 20.30 Beesel REVOC VCB1 VC Trivia 1 23-25 23-25 25-13 20-25 1-3 91-88
donderdag 25-10-18 19.30 Meerlo Set Up 2 Accretos 4 25-14 25-19 14-25 21-25 2-2 85-83
donderdag 25-10-18 20.30 Sevenum VC Athos 2 Civitas 2 25-18 25-23 25-18 25-19 4-0 100-78
maandag 29-10-18 20.00 Kronenberg Setpoint 1 VC Trivia 1 25-16 25-18 25-21 13-25 3-1 88-80
maandag 05-11-18 20.00 Kronenberg Setpoint 1 REVOC VCB1 25-18 25-17 25-19 23-25 3-1 98-79
woensdag 07-11-18 21.00 Roggel Accretos 4 VC Olympia 1 11-25 17-25 16-25 21-25 0-4 65-100
vrijdag 09-11-18 20.30 Hegelsom VC Trivia 1 VC Athos 2 25-23 25-23 20-25 25-11 3-1 95-82
maandag 12-11-18 20.45 Venlo Civitas 2 Set Up 2 25-10 23-25 25-12 25-12 3-1 98-59
woensdag 21-11-18 20.30 Beesel REVOC VCB1 VC Olympia 1 17-25 26-24 07-25 25-12 2-2 75-86
donderdag 22-11-18 19.30 Meerlo Set Up 2 VC Trivia 1 22-25 25-23 20-25 19-25 1-3 86-98
donderdag 22-11-18 20.30 Sevenum VC Athos 2 Setpoint 1 19-25 17-25 25-15 14-25 1-3 75-90
maandag 03-12-18 20.00 Panningen VC Olympia 1 VC Athos 2 25-13 25-16 25-21 25-22 4-0 100-72
maandag 10-12-18 20.00 Kronenberg Setpoint 1 Set Up 2 25-15 25-14 25-23 23-25 3-1 98-77
woensdag 12-12-18 20.30 Beesel REVOC VCB1 Accretos 4 06-25 25-20 18-25 11-25 1-3 60-95
vrijdag 14-12-18 20.30 Hegelsom VC Trivia 1 VC Olympia 1 25-23 20-25 26-24 26-28 2-2 97-100
maandag 17-12-18 20.45 Venlo Civitas 2 Setpoint 1            
woensdag 19-12-18 21.00 Roggel Accretos 4 VC Trivia 1            
donderdag 20-12-18 19.30 Meerlo Set Up 2 VC Olympia 1            
donderdag 20-12-18 20.30 Sevenum VC Athos 2 REVOC VCB1            
maandag 14-01-19 20.45 Venlo Civitas 2 VC Olympia 1            
donderdag 17-01-19 19.30 Meerlo Set Up 2 REVOC VCB1            
vrijdag 18-01-19 20.30 Hegelsom VC Trivia 1 Setpoint 1            
woensdag 23-01-19 21.00 Roggel Accretos 4 VC Athos 2            
vrijdag 25-01-19 20.30 Hegelsom VC Trivia 1 Civitas 2            
maandag 28-01-19 20.00 Kronenberg Setpoint 1 Accretos 4            
maandag 28-01-19 20.00 Panningen VC Olympia 1 VC Trivia 1            
woensdag 30-01-19 20.30 Beesel REVOC VCB1 Civitas 2            
donderdag 31-01-19 20.30 Sevenum VC Athos 2 Set Up 2            
maandag 04-02-19 20.45 Venlo Civitas 2 Accretos 4            
maandag 11-02-19 20.45 Venlo Civitas 2 VC Athos 2            
maandag 11-02-19 20.00 Kronenberg Setpoint 1 VC Olympia 1            
woensdag 13-02-19 21.00 Roggel Accretos 4 Set Up 2            
vrijdag 15-02-19 20.30 Hegelsom VC Trivia 1 REVOC VCB1            
maandag 25-02-19 20.00 Panningen VC Olympia 1 Accretos 4            
woensdag 27-02-19 20.30 Beesel REVOC VCB1 Setpoint 1            
donderdag 28-02-19 19.30 Meerlo Set Up 2 Civitas 2            
donderdag 28-02-19 20.30 Sevenum VC Athos 2 VC Trivia 1            
maandag 18-03-19 20.00 Kronenberg Setpoint 1 VC Athos 2            
maandag 18-03-19 20.00 Panningen VC Olympia 1 REVOC VCB1            
woensdag 20-03-19 21.00 Roggel Accretos 4 Civitas 2            
vrijdag 22-03-19 20.30 Hegelsom VC Trivia 1 Set Up 2            
maandag 01-04-19 20.45 Venlo Civitas 2 VC Trivia 1            
woensdag 03-04-19 21.00 Roggel Accretos 4 REVOC VCB1            
donderdag 04-04-19 19.30 Meerlo Set Up 2 Setpoint 1            
donderdag 04-04-19 20.30 Sevenum VC Athos 2 VC Olympia 1            
maandag 15-04-19 20.00 Kronenberg Setpoint 1 Civitas 2            
maandag 15-04-19 20.00 Panningen VC Olympia 1 Set Up 2            
woensdag 17-04-19 20.30 Beesel REVOC VCB1 VC Athos 2            
vrijdag 19-04-19 20.30 Hegelsom VC Trivia 1 Accretos 4