Team Wedstrijden Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Klasse 2A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Hovoc 2                
VC Athos 2                
Accretos 4                
Active Rooy 1                
Civitas 2                
VC Trivia 1                
VC Trivia 2                
Setpoint 1                
Tupos 2                
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 16-09-19 20.45 Venlo Civitas 2 Accretos 4            
dinsdag 17-09-19 21.00 America VC Trivia 2 Setpoint 1            
woensdag 18-09-19 21.30 Horst Hovoc 2 Active Rooy 1            
vrijdag 20-09-19 21.00 Hegelsom VC Trivia 1 Tupos 1            
woensdag 25-09-19 21.30 Horst Hovoc 2 Setpoint 1            
maandag 30-09-19 20.00 Baarlo Tupos 1 Hovoc 2            
dinsdag 1-10-19 20.30 Venray Active Rooy 1 Civitas 2            
woensdag 2-10-19 21.00 Roggel Accretos 4 VC Trivia 1            
donderdag 3-10-19 20.30 Sevenum VC Athos 2 VC Trivia 2            
dinsdag 8-10-19 21.00 America VC Trivia 2 Hovoc 2            
woensdag 9-10-19 21.00 Roggel Accretos 4 Setpoint 1            
vrijdag 11-10-19 21.00 Hegelsom VC Trivia 1 Active Rooy 1            
maandag 21-10-19 20.45 Venlo Civitas 2 Tupos 1            
dinsdag 22-10-19 20.30 Venray Active Rooy 1 VC Athos 2            
woensdag 23-10-19 21.30 Horst Hovoc 2 VC Trivia 1            
maandag 28-10-19 20.45 Venlo Civitas 2 Hovoc 2            
maandag 28-10-19 20.00 Baarlo Tupos 1 VC Trivia 2            
dinsdag 29-10-19 20.30 Venray Active Rooy 1 Accretos 4            
maandag 4-11-19 20.00 Kronenberg Setpoint 1 Active Rooy 1            
dinsdag 5-11-19 21.00 America VC Trivia 2 VC Trivia 1            
maandag 11-11-19 20.00 Baarlo Tupos 1 Setpoint 1            
donderdag 14-11-19 20.30 Sevenum VC Athos 2 Accretos 4            
vrijdag 15-11-19 21.00 Hegelsom VC Trivia 1 Civitas 2            
maandag 18-11-19 20.45 Venlo Civitas 2 Setpoint 1            
dinsdag 19-11-19 20.30 Venray Active Rooy 1 Tupos 1            
woensdag 20-11-19 21.00 Roggel Accretos 4 VC Trivia 2            
woensdag 20-11-19 21.30 Horst Hovoc 2 VC Athos 2            
maandag 25-11-19 20.00 Baarlo Tupos 1 Accretos 4            
dinsdag 26-11-19 21.00 America VC Trivia 2 Civitas 2            
vrijdag 29-11-19 21.00 Hegelsom VC Trivia 1 VC Athos 2            
maandag 2-12-19 20.00 Kronenberg Setpoint 1 VC Trivia 1            
woensdag 4-12-19 21.00 Roggel Accretos 4 Hovoc 2            
maandag 9-12-19 20.00 Kronenberg Setpoint 1 VC Athos 2            
dinsdag 10-12-19 20.30 Venray Active Rooy 1 VC Trivia 1            
maandag 16-12-19 20.45 Venlo Civitas 2 VC Trivia 2            
woensdag 18-12-19 21.30 Horst Hovoc 2 Accretos 4            
donderdag 19-12-19 20.30 Sevenum VC Athos 2 Tupos 1            
dinsdag 14-01-20 21.00 America VC Trivia 2 VC Athos 2            
woensdag 15-01-20 21.00 Roggel Accretos 4 Civitas 2            
woensdag 15-01-20 20.00 Horst Hovoc 2 Tupos 1            
maandag 20-01-20 20.00 Baarlo Tupos 1 VC Trivia 1            
donderdag 23-01-20 20.30 Sevenum VC Athos 2 Active Rooy 1            
maandag 27-01-20 20.45 Venlo Civitas 2 VC Athos 2            
maandag 27-01-20 20.00 Kronenberg Setpoint 1 VC Trivia 2            
woensdag 29-01-20 21.00 Roggel Accretos 4 Active Rooy 1            
vrijdag 31-01-20 21.00 Hegelsom VC Trivia 1 Hovoc 2            
maandag 3-02-20 20.00 Kronenberg Setpoint 1 Accretos 4            
dinsdag 4-02-20 21.00 America VC Trivia 2 Tupos 1            
vrijdag 14-02-20 21.00 Hegelsom VC Trivia 1 VC Trivia 2            
maandag 17-02-20 20.00 Kronenberg Setpoint 1 Tupos 1            
dinsdag 18-02-20 20.30 Venray Active Rooy 1 Hovoc 2            
donderdag 20-02-20 20.30 Sevenum VC Athos 2 VC Trivia 1            
maandag 2-03-20 20.00 Baarlo Tupos 1 Active Rooy 1            
woensdag 4-03-20 21.00 Roggel Accretos 4 VC Athos 2            
woensdag 4-03-20 20.00 Horst Hovoc 2 Civitas 2            
maandag 9-03-20 20.45 Venlo Civitas 2 Active Rooy 1            
dinsdag 10-03-20 21.00 America VC Trivia 2 Accretos 4            
vrijdag 13-03-20 21.00 Hegelsom VC Trivia 1 Setpoint 1            
maandag 16-03-20 20.00 Kronenberg Setpoint 1 Hovoc 2            
woensdag 18-03-20 21.00 Roggel Accretos 4 Tupos 1            
donderdag 19-03-20 20.30 Sevenum VC Athos 2 Civitas 2            
maandag 23-03-20 20.45 Venlo Civitas 2 VC Trivia 1            
maandag 23-03-20 20.00 Baarlo Tupos 1 VC Athos 2            
dinsdag 24-03-20 20.30 Venray Active Rooy 1 Setpoint 1            
woensdag 1-04-20 20.00 Horst Hovoc 2 VC Trivia 2            
donderdag 2-04-20 20.30 Sevenum VC Athos 2 Setpoint 1            
vrijdag 3-04-20 21.00 Hegelsom VC Trivia 1 Accretos 4            
maandag 6-04-20 20.30 Venray Active Rooy 1 VC Trivia 2            
maandag 6-04-20 20.00 Baarlo Tupos 1 Civitas 2            
dinsdag 14-04-20 21.00 America VC Trivia 2 Active Rooy 1            
maandag 20-04-20 20.00 Kronenberg Setpoint 1 Civitas 2            
donderdag 30-04-20 20.30 Sevenum VC Athos 2 Hovoc 2