Klasse 2B Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Team Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
VC Kessel 1 11 36 9 1 1 8 28 202
Civitas 1 13 30 5 5 3 22 8 137
Vokon 1 11 29 7 1 3 15 14 129
BVC Holyoke 1 13 27 6 3 4 25 2 18
Revoc VCB1 12 24 5 3 4 24 0 -11
VC Olympia 2 10 23 5 2 3 17 6 87
VC Trivia 3 13 22 4 1 8 30 -8 -79
Hovoc 3 11 17 2 2 7 27 -10 -88
Sportivo 2 10 0 0 0 10 40 -40 -395
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
woensdag 18-09-19 21.00 Venlo Civitas 1 BVC Holyoke 1 25-17 20-25 25-15 20-25 2-2 90-82
woensdag 18-09-19 20.30 Beesel Revoc VCB1 VC Trivia 3 25-20 20-25 26-24 25-20 3-1 96-89
woensdag 25-09-19 19.30 Meterik VC Trivia 3 Civitas 1 25-19 25-23 25-15 17-25 3-1 92-82
donderdag 26-09-19 20.45 Kessel VC Kessel 1 Revoc VCB1 25-21 25-21 25-17 25-19 4-0 100-78
dinsdag 1-10-19 20.30 Koningslust Vokon 1 VC Olympia 2 25-18 26-24 25-27 25-20 3-1 101-89
dinsdag 1-10-19 20.30 Overloon Sportivo 2 Hovoc 3 14-25 11-25 21-25 19-25 0-4 65-100
woensdag 2-10-19 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 VC Kessel 1 17-25 19-25 25-19 15-25 1-3 76-94
woensdag 2-10-19 21.00 Venlo Civitas 1 Revoc VCB1 25-16 25-16 19-25 24-26 2-2 93-83
dinsdag 8-10-19 20.30 Overloon Sportivo 2 VC Trivia 3 11-25 21-25 22-25 16-25 0-4 70-100
woensdag 9-10-19 20.00 Horst Hovoc 3 BVC Holyoke 1 24-26 25-18 17-25 13-25 1-3 79-94
dinsdag 22-10-19 20.00 Panningen VC Olympia 2 BVC Holyoke 1 22-25 16-25 25-20 21-25 1-3 84-95
dinsdag 22-10-19 20.30 Koningslust Vokon 1 Hovoc 3 21-25 26-28 25-18 25-23 2-2 97-94
woensdag 23-10-19 20.30 Beesel Revoc VCB1 Sportivo 2 26-24 25-11 25-11 25-15 4-0 101-61
woensdag 30-10-19 20.00 Horst Hovoc 3 Civitas 1 25-21 12-25 15-25 19-25 1-3 71-96
woensdag 30-10-19 19.30 Meterik VC Trivia 3 VC Kessel 1 24-26 20-25 23-25 25-20 1-3 92-96
dinsdag 5-11-19 21.00 Overloon Sportivo 2 Vokon 1 08-25 10-25 16-25 19-25 0-4 53-100
woensdag 6-11-19 21.00 Venlo Civitas 1 VC Kessel 1 25-19 24-26 25-19 23-25 2-2 97-89
woensdag 13-11-19 20.30 Beesel Revoc VCB1 Vokon 1 25-18 25-19 25-21 26-28 3-1 101-86
donderdag 14-11-19 20.45 Kessel VC Kessel 1 Hovoc 3 25-17 25-20 25-19 25-23 4-0 100-79
dinsdag 19-11-19 20.30 Koningslust Vokon 1 BVC Holyoke 1 25-18 25-23 25-06 28-26 4-0 103-73
woensdag 20-11-19 19.30 Meterik VC Trivia 3 Hovoc 3 25-21 19-25 13-25 18-25 1-3 75-96
dinsdag 26-11-19 21.00 Overloon Sportivo 2 Civitas 1 15-25 14-25 13-25 21-25 0-4 63-100
woensdag 27-11-19 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 VC Trivia 3 25-18 22-25 24-26 21-25 1-3 92-94
dinsdag 3-12-19 20.00 Panningen VC Olympia 2 Revoc VCB1 15-25 25-27 25-12 25-19 2-2 90-83
dinsdag 10-12-19 20.30 Koningslust Vokon 1 Civitas 1 17-25 25-16 25-20 26-24 3-1 93-85
woensdag 11-12-19 20.00 Horst Hovoc 3 VC Olympia 2 26-28 25-16 24-26 11-25 1-3 86-95
woensdag 11-12-19 20.30 Beesel Revoc VCB1 BVC Holyoke 1 25-27 27-25 23-25 25-20 2-2 100-97
woensdag 18-12-19 21.00 Venlo Civitas 1 VC Olympia 2 25-20 20-25 25-23 20-25 2-2 90-93
woensdag 18-12-19 19.30 Meterik VC Trivia 3 Vokon 1 23-25 26-24 25-11 26-24 3-1 100-84
donderdag 19-12-19 20.45 Kessel VC Kessel 1 Sportivo 2 25-09 25-15 25-14 25-13 4-0 100-51
dinsdag 7-01-20 21.00 Overloon Sportivo 2 VC Kessel 1 14-25 21-25 21-25 19-25 0-4 75-100
woensdag 8-01-20 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 Revoc VCB1 25-17 16-25 25-12 25-21 3-1 91-75
woensdag 8-01-20 21.00 Venlo Civitas 1 VC Trivia 3 25-18 21-25 26-24 20-25 2-2 92-92
dinsdag 14-01-20 20.30 Koningslust Vokon 1 Sportivo 2 25-19 25-14 25-10 25-14 4-0 100-57
woensdag 15-01-20 20.30 Beesel Revoc VCB1 Civitas 1 25-22 25-16 14-25 25-23 3-1 89-86
woensdag 15-01-20 21.30 Meterik VC Trivia 3 VC Olympia 2 26-24 11-25 22-25 14-25 1-3 73-99
donderdag 16-01-20 20.45 Kessel VC Kessel 1 BVC Holyoke 1 25-17 25-27 21-25 20-25 1-3 91-94
woensdag 22-01-20 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 Civitas 1 16-25 19-25 21-25 15-25 0-4 71-100
woensdag 22-01-20 21.30 Horst Hovoc 3 Vokon 1 12-25 20-25 25-20 24-26 1-3 81-96
woensdag 22-01-20 21.30 Meterik VC Trivia 3 Revoc VCB1 13-25 26-24 17-25 21-25 1-3 77-99
donderdag 23-01-20 20.45 Kessel VC Kessel 1 VC Olympia 2 25-22 25-23 26-24 25-10 4-0 101-79
dinsdag 28-01-20 20.00 Panningen VC Olympia 2 VC Trivia 3 25-15 25-21 11-25 25-15 3-1 86-76
woensdag 29-01-20 21.00 Venlo Civitas 1 Hovoc 3 18-25 28-26 25-22 25-18 3-1 96-91
woensdag 29-01-20 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 Sportivo 2 25-16 25-17 25-04 25-21 4-0 100-58
woensdag 5-02-20 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 Hovoc 3 25-22 25-20 22-25 18-25 2-2 90-92
woensdag 5-02-20 20.30 Beesel Revoc VCB1 VC Olympia 2 20-25 16-25 15-25 19-25 0-4 70-100
donderdag 6-02-20 20.45 Kessel VC Kessel 1 VC Trivia 3 25-17 25-17 25-23 25-19 4-0 100-76
dinsdag 11-02-20 20.30 Koningslust Vokon 1 Revoc VCB1 25-17 25-17 25-23 24-26 3-1 99-83
dinsdag 11-02-20 21.00 Overloon Sportivo 2 VC Olympia 2 12-25 13-25 12-25 16-25 0-4 53-100
woensdag 12-02-20 21.30 Meterik VC Trivia 3 BVC Holyoke 1 25-23 17-25 18-25 15-25 1-3 75-98
woensdag 19-02-20 21.00 Venlo Civitas 1 Vokon 1 25-15 25-23 25-17 19-25 3-1 94-80
woensdag 19-02-20 21.30 Horst Hovoc 3 VC Kessel 1 13-25 20-25 25-23 12-25 1-3 70-98
dinsdag 3-03-20 21.00 Overloon Sportivo 2 BVC Holyoke 1            
dinsdag 10-03-20 20.00 Panningen VC Olympia 2 Hovoc 3            
woensdag 11-03-20 20.30 Beesel Revoc VCB1 VC Kessel 1            
woensdag 11-03-20 21.00 Venlo Civitas 1 Sportivo 2            
woensdag 18-03-20 21.30 Horst Hovoc 3 VC Trivia 3            
woensdag 18-03-20 21.00 Panningen VC Olympia 2 Sportivo 2            
dinsdag 24-03-20 20.00 Panningen VC Olympia 2 Vokon 1            
woensdag 25-03-20 21.30 Horst Hovoc 3 Sportivo 2            
donderdag 26-03-20 20.45 Kessel VC Kessel 1 Civitas 1            
dinsdag 31-03-20 21.00 Overloon Sportivo 2 Revoc VCB1            
woensdag 1-04-20 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 VC Olympia 2            
donderdag 2-04-20 20.45 Kessel VC Kessel 1 Vokon 1            
woensdag 8-04-20 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 Vokon 1            
woensdag 8-04-20 20.30 Beesel Revoc VCB1 Hovoc 3            
woensdag 8-04-20 21.30 Meterik VC Trivia 3 Sportivo 2            
dinsdag 14-04-20 20.00 Panningen VC Olympia 2 Civitas 1            
dinsdag 14-04-20 20.30 Koningslust Vokon 1 VC Kessel 1            
dinsdag 21-04-20 20.00 Panningen VC Olympia 2 VC Kessel 1            
woensdag 22-04-20 21.30 Horst Hovoc 3 Revoc VCB1            
dinsdag 28-04-20 20.30 Koningslust Vokon 1 VC Trivia 3