Klasse 2B Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Team Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Kessel 1                
VC Trivia 2                
Civitas 1                
AV Flash 1                
BVC Holyoke 1                
HOVOC 2                
Sportivo                
Vokon 1                
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 24-09-18 19.30 Arcen AV Flash 1 BVC Holyoke 1         0-0 #WAARDE!
maandag 24-09-18 21.30 America VC Trivia 2 Sportivo            
woensdag 26-09-18 20.30 Venlo Civitas 1 HOVOC 2            
donderdag 27-09-18 20.45 Kessel VC Kessel 1 Vokon 1            
woensdag 03-10-18 20.00 Horst HOVOC 2 VC Trivia 2            
dinsdag 09-10-18 20.30 Overloon Sportivo VC Kessel 1            
dinsdag 09-10-18 20.30 Koningslust Vokon 1 AV Flash 1            
woensdag 10-10-18 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 Civitas 1            
maandag 29-10-18 21.30 America VC Trivia 2 BVC Holyoke 1            
dinsdag 30-10-18 20.30 Overloon Sportivo Vokon 1            
woensdag 31-10-18 20.30 Venlo Civitas 1 AV Flash 1            
donderdag 01-11-18 20.45 Kessel VC Kessel 1 HOVOC 2            
woensdag 07-11-18 20.00 Horst HOVOC 2 Sportivo            
maandag 12-11-18 19.30 Arcen AV Flash 1 VC Trivia 2            
dinsdag 13-11-18 20.30 Koningslust Vokon 1 Civitas 1            
woensdag 14-11-18 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 VC Kessel 1            
woensdag 21-11-18 20.00 Horst HOVOC 2 Vokon 1            
maandag 26-11-18 21.30 America VC Trivia 2 Civitas 1            
dinsdag 27-11-18 21.00 Overloon Sportivo BVC Holyoke 1            
donderdag 29-11-18 20.45 Kessel VC Kessel 1 AV Flash 1            
maandag 10-12-18 19.30 Arcen AV Flash 1 Sportivo            
maandag 10-12-18 21.30 America VC Trivia 2 Vokon 1            
woensdag 12-12-18 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 HOVOC 2            
woensdag 12-12-18 20.30 Venlo Civitas 1 VC Kessel 1            
woensdag 19-12-18 20.00 Horst HOVOC 2 AV Flash 1            
dinsdag 08-01-19 21.00 Overloon Sportivo Civitas 1            
dinsdag 08-01-19 20.30 Koningslust Vokon 1 BVC Holyoke 1            
donderdag 10-01-19 20.45 Kessel VC Kessel 1 VC Trivia 2            
woensdag 16-01-19 21.30 Horst HOVOC 2 Civitas 1            
dinsdag 22-01-19 21.00 Overloon Sportivo VC Trivia 2            
dinsdag 22-01-19 20.30 Koningslust Vokon 1 VC Kessel 1            
woensdag 23-01-19 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 AV Flash 1            
maandag 04-02-19 19.30 Arcen AV Flash 1 Vokon 1            
dinsdag 05-02-19 21.00 America VC Trivia 2 HOVOC 2            
woensdag 06-02-19 20.30 Venlo Civitas 1 BVC Holyoke 1            
donderdag 07-02-19 20.45 Kessel VC Kessel 1 Sportivo            
maandag 18-02-19 19.30 Arcen AV Flash 1 Civitas 1            
dinsdag 19-02-19 20.30 Koningslust Vokon 1 Sportivo            
woensdag 20-02-19 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 VC Trivia 2            
woensdag 20-02-19 21.30 Horst HOVOC 2 VC Kessel 1            
dinsdag 12-03-19 21.00 Overloon Sportivo HOVOC 2            
dinsdag 12-03-19 21.00 America VC Trivia 2 AV Flash 1            
woensdag 13-03-19 20.30 Venlo Civitas 1 Vokon 1            
donderdag 14-03-19 20.45 Kessel VC Kessel 1 BVC Holyoke 1            
maandag 25-03-19 19.30 Arcen AV Flash 1 VC Kessel 1            
dinsdag 26-03-19 20.30 Koningslust Vokon 1 HOVOC 2            
woensdag 27-03-19 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 Sportivo            
woensdag 27-03-19 20.30 Venlo Civitas 1 VC Trivia 2            
woensdag 03-04-19 21.30 Horst HOVOC 2 BVC Holyoke 1            
dinsdag 09-04-19 20.30 Overloon Sportivo AV Flash 1            
dinsdag 09-04-19 20.30 Koningslust Vokon 1 VC Trivia 2            
donderdag 11-04-19 20.45 Kessel VC Kessel 1 Civitas 1            
maandag 15-04-19 19.30 Arcen AV Flash 1 HOVOC 2            
dinsdag 23-04-19 21.00 America VC Trivia 2 VC Kessel 1            
woensdag 24-04-19 20.30 Belfeld BVC Holyoke 1 Vokon 1            
woensdag 24-04-19 20.30 Venlo Civitas 1 Sportivo