Klasse 3A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Revoc/VCB 2 (kampioen) 14 43 10 4 0 13 30 304
Vokon 1 14 41 10 2 2 15 26 326
Tupos 1 14 28 5 6 3 28 0 -27
Active Rooy 3 14 28 6 3 5 28 0 -25
Hovoc 3 14 25 4 2 8 31 -6 -93
Accretos1 14 23 4 2 8 33 -10 -105
Olsredlem 1 14 22 4 2 8 34 12 -82
VC Asterix 2(degr) 14 14 1 3 10 42 -28 -298
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 18-09-17 20.00 Reuver Revoc VCB 2 Olsredlem 1 25-23 16-25 25-21 25-17 3-1 91-86
woensdag 20-09-17 20.00 Horst Hovoc 3 VC Asterix 2 25-15 25-10 18-25 25-09 3-1 93-59
vrijdag 22-09-17 20.00 Neer Accretos 1 Vokon 1 25-21 21-25 13-25 21-25 1-3 80-96
maandag 02-10-17 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Accretos 1 29-27 25-16 25-23 25-20 4-0 104-86
maandag 02-10-17 20.00 Baarlo Tupos 1 Hovoc 3 23-25 25-20 22-25 25-22 2-2 95-92
dinsdag 03-10-17 20.30 Koningslust Vokon 1 Revoc VCB 2 22-25 25-22 25-23 12-25 2-2 84-95
maandag 23-10-17 20.30 Venray Active Rooy 3 Olsredlem 1 25-22 25-22 25-16 17-25 3-1 92-85
maandag 23-10-17 20.00 Reuver Revoc VCB 2 VC Asterix 2 25-08 25-22 25-13 25-17 4-0 100-60
woensdag 25-10-17 20.00 Horst Hovoc 3 Vokon 1 12-25 25-22 13-25 19-25 1-3 69-97
vrijdag 27-10-17 20.00 Neer Accretos 1 Tupos 1 29-31 22-25 25-19 13-25 1-3 89-100
maandag 30-10-17 20.30 Venray Active Rooy 3 Tupos 1 25-20 25-18 22-25 22-25 2-2 94-88
vrijdag 03-11-17 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Active Rooy 3 10-25 13-25 25-23 21-25 1-3 69-98
maandag 06-11-17 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Hovoc 3 22-25 25-15 25-16 25-18 3-1 97-74
maandag 06-11-17 20.00 Baarlo Tupos 1 Revoc VCB 2 25-19 25-14 17-25 17-25 2-2 84-83
dinsdag 07-11-17 20.30 Koningslust Vokon 1 Active Rooy 3 25-13 25-17 25-18 25-18 4-0 100-66
vrijdag 10-11-17 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Accretos 1 25-27 24-26 25-16 25-16 2-2 99-85
maandag 20-11-17 20.30 Venray Active Rooy 3 Hovoc 3 25-13 25-27 25-13 25-22 3-1 100-75
maandag 20-11-17 20.00 Baarlo Tupos 1 VC Asterix 2 25-21 25-27 19-25 25-15 2-2 94-88
dinsdag 21-11-17 20.30 Koningslust Vokon 1 Olsredlem 1 25-18 25-18 25-18 25-18 4-0 100-72
vrijdag 24-11-17 20.00 Neer Accretos 1 Revoc VCB 2 26-24 23-25 25-11 18-25 2-2 92-85
maandag 04-12-17 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Tupos 1 18-25 25-22 22-25 17-25 1-3 82-97
maandag 04-12-17 20.00 Reuver Revoc VCB 2 Active Rooy 3 25-17 19-25 25-12 25-13 3-1 94-67
woensdag 06-12-17 20.00 Horst Hovoc 3 Accretos 1 13-25 17-25 14-25 21-25 0-4 65-100
vrijdag 08-12-17 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Vokon 1 25-20 21-25 10-25 09-25 1-3 65-95
maandag 18-12-17 20.30 Melderslo Olsredlem 1 VC Asterix 2 20-25 21-25 13-25 23-25 0-4 77-100
dinsdag 19-12-17 20.30 Koningslust Vokon 1 Tupos 1 25-14 25-09 25-11 25-11 4-0 100-45
vrijdag 22-12-17 20.00 Neer Accretos 1 Active Rooy 3 25-16 25-15 25-16 25-17 4-0 100-64
maandag 08-01-18 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Revoc VCB 2 07-25 16-25 14-25 14-25 0-4 51-100
maandag 08-01-18 20.00 Baarlo Tupos 1 Active Rooy 3 25-20 25-23 25-17 22-25 3-1 97-85
dinsdag 09-01-18 20.30 Koningslust Vokon 1 Accretos 1 22-25 25-18 25-11 25-15 3-1 97-69
maandag 22-01-18 20.30 Venray Active Rooy 3 VC Asterix 2 25-14 25-21 25-19 25-22 4-0 100-76
maandag 22-01-18 20.00 Reuver Revoc VCB 2 Vokon 1 25-20 25-23 16-25 25-11 3-1 91-79
woensdag 24-01-18 20.00 Horst Hovoc 3 Tupos 1 25-20 25-20 25-15 25-20 4-0 100-75
maandag 05-02-18 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Active Rooy 3 26-24 19-25 25-15 15-25 2-2 85-89
maandag 05-02-18 20.00 Baarlo Tupos 1 Accretos 1 25-09 25-19 25-19 25-17 4-0 100-64
dinsdag 06-02-18 20.30 Koningslust Vokon 1 Hovoc 3 23-25 25-05 25-17 25-08 3-1 98-55
vrijdag 16-02-18 20.00 Neer Accretos 1 VC Asterix 2 26-24 25-21 25-22 25-16 4-0 101-83
maandag 19-02-18 20.30 Venray Active Rooy 3 Vokon 1 25-22 25-17 16-25 26-24 3-1 92-88
maandag 19-02-18 20.00 Reuver Revoc VCB 2 Tupos 1 20-25 25-21 25-16 22-25 2-2 92-87
woensdag 21-02-18 20.00 Horst Hovoc 3 Olsredlem 1 12-25 25-20 24-26 16-25 1-3 77-96
maandag 05-03-18 20.00 Reuver Revoc VCB 2 Hovoc 3 25-17 25-18 17-25 25-18 3-1 92-78
maandag 12-03-18 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Vokon 1 16-25 17-25 25-16 25-22 2-2 83-88
maandag 12-03-18 20.00 Reuver Revoc VCB 2 Accretos 1 25-15 25-19 25-10 25-11 4-0 100-55
woensdag 14-03-18 20.00 Horst Hovoc 3 Active Rooy 3 22-25 25-15 25-22 21-25 2-2 93-87
vrijdag 16-03-18 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Tupos 1 18-25 15-25 27-25 29-27 2-2 89-102
vrijdag 23-03-18 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Revoc VCB 2 10-25 21-25 13-25 11-25 0-4 55-100
maandag 26-03-18 20.30 Venray Active Rooy 3 Revoc VCB 2 25-27 22-25 09-25 16-25 0-4 72-102
maandag 26-03-18 20.00 Baarlo Tupos 1 Olsredlem 1 25-21 25-17 17-25 26-24 3-1 93-87
dinsdag 27-03-18 20.30 Koningslust Vokon 1 VC Asterix 2 25-11 25-09 25-12 25-21 4-0 100-53
vrijdag 30-03-18 20.00 Neer Accretos 1 Hovoc 3 25-23 13-25 22-25 10-25 1-3 70-98
woensdag 04-04-18 21.30 Maasbree VC Asterix 2 Hovoc 3 24-26 17-25 16-25 11-25 0-4 68-101
maandag 09-04-18 20.30 Venray Active Rooy 3 Accretos 1 25-19 26-24 25-19 25-18 4-0 101-80
maandag 09-04-18 20.00 Baarlo Tupos 1 Vokon 1 10-25 13-25 15-25 24-26 0-4 62-101
woensdag 11-04-18 20.00 Horst Hovoc 3 Revoc VCB 2 18-25 17-25 09-25 25-23 1-3 69-98
vrijdag 13-04-18 20.00 Neer Accretos 1 Olsredlem 1 25-19 25-15 22-25 25-22 3-1 97-81
vrijdag 20-04-18 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Olsredlem 1 22-25 15-25 25-19 16-25 1-3 78-94