Klasse 3A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
HOVOC 3 (Kampioen) 14 49 13 1 0 7 42 441
VC TRIVIA 3 14 48 12 0 2 8 40 414
Revoc VCB2 14 30 6 4 4 26 4 27
VC Velden 1 14 21 3 3 8 35 -14 -121
Oldtimers 1 13 20 4 2 7 32 -12 -153
IJsselsteyn 1 14 22 5 1 8 34 -12 -126
Accretos1 13 15 2 4 7 37 -22 -293
Vokon 2 14 15 1 3 8 40 -26 -189
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 17-09-18 20.00 Offenbeek REVOC VCB2 Vokon 2 25-20 25-17 14-25 25-22 3-1 89-84
dinsdag 18-09-18 21.00 Velden VC Velden 1 VC Trivia 3 05-25 16-25 20-25 12-25 0-4 53-100
woensdag 19-09-18 21.45 Horst Oldtimers 1 HOVOC 3 19-25 16-25 13-25 23-25 0-4 71-100
vrijdag 21-09-18 21.30 Roggel Accretos 1 IJsselsteyn 1 25-21 25-21 25-21 28-30 3-1 103-93
dinsdag 02-10-18 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 Oldtimers 1 25-22 25-04 25-19 25-14 4-0 100-59
dinsdag 02-10-18 20.30 Koningslust Vokon 2 Accretos 1 25-18 20-25 20-25 18-25 1-3 83-93
woensdag 03-10-18 21.30 Horst HOVOC 3 VC Velden 1 25-21 20-25 25-18 25-17 3-1 95-81
woensdag 03-10-18 19.30 Meterik VC Trivia 3 REVOC VCB2 25-10 25-03 25-21 25-22 4-0 100-56
maandag 22-10-18 20.00 Offenbeek REVOC VCB2 HOVOC 3 23-25 25-21 16-25 24-26 1-3 88-97
woensdag 23-10-18 20.30 Koningslust Vokon 2 VC Trivia 3 14-25 20-25 15-25 23-25 0-4 72-100
dinsdag 23-10-18 21.00 Velden VC Velden 1 IJsselsteyn 1 25-08 23-25 25-08 20-25 2-2 93-66
dinsdag 06-11-18 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 REVOC VCB2 25-23 16-25 23-25 19-25 1-3 83-98
dinsdag 06-11-18 20.30 Koningslust Vokon 2 Oldtimers 1 21-25 25-10 22-25 16-25 1-3 84-85
woensdag 07-11-18 21.30 Horst HOVOC 3 VC Trivia 3 23-25 25-11 25-08 25-19 3-1 98-63
maandag 19-11-18 20.30 Offenbeek REVOC VCB2 Accretos 1 19-25 21-25 25-12 25-08 2-2 90-70
dinsdag 20-11-18 21.00 Velden VC Velden 1 Oldtimers 1 25-23 25-17 25-23 25-18 4-0 100-81
woensdag 21-11-18 21.30 Roggel Accretos 1 VC Velden 1 25-21 18-25 25-19 22-25 2-2 90-90
woensdag 21-11-18 21.30 Horst HOVOC 3 Vokon 2 25-15 25-10 25-09 25-09 4-0 100-43
woensdag 21-11-18 19.30 Meterik VC Trivia 3 IJsselsteyn 1 25-10 25-18 25-18 25-11 4-0 100-57
dinsdag 04-12-18 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 HOVOC 3 15-25 18-25 21-25 20-25 0-4 74-100
dinsdag 04-12-18 21.00 Velden VC Velden 1 Vokon 2 22-25 25-15 25-19 25-16 3-1 97-75
vrijdag 07-12-18 21.30 Roggel Accretos 1 VC Trivia 3 17-25 10-25 22-25 10-25 0-4 59-100
maandag 17-12-18 20.00 Offenbeek REVOC VCB2 VC Velden 1 25-17 18-25 25-14 25-14 3-1 93-70
dinsdag 18-12-18 20.30 Koningslust Vokon 2 IJsselsteyn 1 22-25 15-25 20-25 25-16 1-3 82-91
woensdag 19-12-18 21.30 Horst HOVOC 3 Accretos 1 25-08 25-14 25-13 25-05 4-0 100-40
woensdag 19-12-18 19.30 Meterik VC Trivia 3 Oldtimers 1 25-14 25-14 25-05 25-21 4-0 100-54
woensdag 09-01-19 21.45 Horst Oldtimers 1 REVOC VCB2 25-18 16-25 18-25 25-15 2-2 84-83
dinsdag 15-01-19 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 Accretos 1 21-25 25-19 25-14 25-16 3-1 96-74
dinsdag 15-01-19 20.30 Koningslust Vokon 2 REVOC VCB2 25-23 22-25 19-25 25-12 2-2 91-85
woensdag 16-01-19 20.00 Horst HOVOC 3 Oldtimers 1 25-17 25-08 25-21 25-13 4-0 100-59
woensdag 16-01-19 19.30 Meterik VC Trivia 3 VC Velden 1 25-17 25-14 25-16 25-22 4-0 100-69
maandag 28-01-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB2 VC Trivia 3 15-25 14-25 08-25 20-25 0-4 57-100
woensdag 30-01-19 20.00 Horst Oldtimers 1 IJsselsteyn 1 25-20 20-25 17-25 23-25 1-3 85-95
vrijdag 01-02-19 21.30 Roggel Accretos 1 Vokon 2 25-11 25-18 17-25 12-25 2-2 79-79
dinsdag 05-02-19 21.00 Velden VC Velden 1 HOVOC 3 12-25 10-25 16-25 19-25 0-4 57-100
dinsdag 12-02-19 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 VC Velden 1 19-25 23-25 25-15 16-25 1-3 83-90
woensdag 20-02-19 20.00 Horst HOVOC 3 REVOC VCB2 25-10 25-19 23-25 25-22 3-1 98-76
maandag 25-02-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB2 IJsselsteyn 1 25-12 25-14 25-21 25-16 4-0 100-63
dinsdag 26-02-19 21.00 Velden VC Velden 1 Accretos 1 18-25 25-13 22-25 25-18 2-2 90-81
woensdag 27-02-19 20.00 Horst Oldtimers 1 Vokon 2 25-22 25-21 25-18 25-13 4-0 100-74
woensdag 27-02-19 19.30 Meterik VC Trivia 3 HOVOC 3 25-16 22-25 20-25 23-25 1-3 90-91
vrijdag 15-03-19 21.30 Roggel Accretos 1 Oldtimers 1 17-25 24-26 19-25 18-25 0-4 78-101
dinsdag 19-03-19 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 VC Trivia 3 25-22 18-25 10-25 21-25 1-3 74-97
dinsdag 19-03-19 20.30 Koningslust Vokon 2 HOVOC 3 17-25 25-21 28-26 17-25 2-2 87-97
woensdag 20-03-19 20.00 Horst Oldtimers 1 VC Velden 1 25-20 25-17 25-16 20-25 3-1 95-78
vrijdag 22-03-19 21.30 Roggel Accretos 1 REVOC VCB2 14-25 22-25 14-25 18-25 0-4 68-100
maandag 01-04-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB2 Oldtimers 1 25-11 25-14 25-27 22-25 2-2 97-77
woensdag 03-04-19 20.00 Horst HOVOC 3 IJsselsteyn 1 25-11 25-16 25-23 25-10 4-0 100-60
woensdag 03-04-19 19.30 Meterik VC Trivia 3 Accretos 1 25-10 25-09 25-12 25-17 4-0 100-48
woensdag 10-04-19 19.30 Meterik VC Trivia 3 Vokon 2 25-19 25-08 25-20 25-16 4-0 100-63
dinsdag 16-04-19 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 Vokon 2 25-13 19-25 25-14 25-22 3-1 94-74
dinsdag 16-04-19 21.00 Velden VC Velden 1 REVOC VCB2 23-25 25-16 20-25 24-26 1-3 92-92
woensdag 17-04-19 20.00 Horst Oldtimers 1 VC Trivia 3 09-25 21-25 25-18 26-28 1-3 81-96
vrijdag 19-04-19 21.30 Roggel Accretos 1 HOVOC 3 13-25 11-25 07-25 15-25 0-4 46-100