Klasse 3A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
VC TRIVIA 3 2 8 2 0 0 0 8 91
HOVOC 3 2 7 2 0 0 1 6 43
Accretos1 2 6 2 0 0 2 4 20
IJsselsteyn 1 2 5 1 0 1 3 2 31
Revoc VCB2 2 3 1 0 1 5 -2 -39
Vokon 2 2 2 0 0 2 6 -4 -15
VC Velden 1 2 1 0 0 2 7 -6 -61
Oldtimers 1 2 0 0 0 2 8 -8 -70
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 17-09-18 20.00 Offenbeek REVOC VCB2 Vokon 2 25-20 25-17 14-25 25-22 3-1 89-84
dinsdag 18-09-18 21.00 Velden VC Velden 1 VC Trivia 3 05-25 16-25 20-25 12-25 0-4 53-100
woensdag 19-09-18 21.45 Horst Oldtimers 1 HOVOC 3 19-25 16-25 13-25 23-25 0-4 71-100
vrijdag 21-09-18 21.30 Roggel Accretos 1 IJsselsteyn 1 25-21 25-21 25-21 28-30 3-1 103-93
dinsdag 02-10-18 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 Oldtimers 1 25-22 25-04 25-19 25-14 4-0 100-59
dinsdag 02-10-18 20.30 Koningslust Vokon 2 Accretos 1 25-18 20-25 20-25 18-25 1-3 83-93
woensdag 03-10-18 21.30 Horst HOVOC 3 VC Velden 1 25-21 20-25 25-18 25-17 3-1 95-81
woensdag 03-10-18 19.30 Meterik VC Trivia 3 REVOC VCB2 25-10 25-03 25-21 25-22 4-0 100-56
maandag 22-10-18 20.00 Offenbeek REVOC VCB2 HOVOC 3            
woensdag 23-10-18 20.30 Koningslust Vokon 2 VC Trivia 3            
dinsdag 23-10-18 21.00 Velden VC Velden 1 IJsselsteyn 1            
woensdag 24-10-18 21.45 Horst Oldtimers 1 Accretos 1            
dinsdag 06-11-18 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 REVOC VCB2            
dinsdag 06-11-18 20.30 Koningslust Vokon 2 Oldtimers 1            
woensdag 07-11-18 21.30 Horst HOVOC 3 VC Trivia 3            
vrijdag 09-11-18 21.30 Roggel Accretos 1 VC Velden 1            
maandag 19-11-18 20.30 Offenbeek REVOC VCB2 Accretos 1            
dinsdag 20-11-18 21.00 Velden VC Velden 1 Oldtimers 1            
woensdag 21-11-18 21.30 Horst HOVOC 3 Vokon 2            
woensdag 21-11-18 19.30 Meterik VC Trivia 3 IJsselsteyn 1            
dinsdag 04-12-18 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 HOVOC 3            
dinsdag 04-12-18 21.00 Velden VC Velden 1 Vokon 2            
vrijdag 07-12-18 21.30 Roggel Accretos 1 VC Trivia 3            
maandag 17-12-18 20.00 Offenbeek REVOC VCB2 VC Velden 1            
dinsdag 18-12-18 20.30 Koningslust Vokon 2 IJsselsteyn 1            
woensdag 19-12-18 21.30 Horst HOVOC 3 Accretos 1            
woensdag 19-12-18 19.30 Meterik VC Trivia 3 Oldtimers 1            
woensdag 09-01-19 21.45 Horst Oldtimers 1 REVOC VCB2            
dinsdag 15-01-19 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 Accretos 1            
dinsdag 15-01-19 20.30 Koningslust Vokon 2 REVOC VCB2            
woensdag 16-01-19 20.00 Horst HOVOC 3 Oldtimers 1            
woensdag 16-01-19 19.30 Meterik VC Trivia 3 VC Velden 1            
maandag 28-01-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB2 VC Trivia 3            
woensdag 30-01-19 20.00 Horst Oldtimers 1 IJsselsteyn 1            
vrijdag 01-02-19 21.30 Roggel Accretos 1 Vokon 2            
dinsdag 05-02-19 21.00 Velden VC Velden 1 HOVOC 3            
dinsdag 12-02-19 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 VC Velden 1            
vrijdag 15-02-19 21.30 Roggel Accretos 1 Oldtimers 1            
woensdag 20-02-19 20.00 Horst HOVOC 3 REVOC VCB2            
woensdag 20-02-19 19.30 Meterik VC Trivia 3 Vokon 2            
maandag 25-02-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB2 IJsselsteyn 1            
dinsdag 26-02-19 21.00 Velden VC Velden 1 Accretos 1            
woensdag 27-02-19 20.00 Horst Oldtimers 1 Vokon 2            
woensdag 27-02-19 19.30 Meterik VC Trivia 3 HOVOC 3            
dinsdag 19-03-19 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 VC Trivia 3            
dinsdag 19-03-19 20.30 Koningslust Vokon 2 HOVOC 3            
woensdag 20-03-19 20.00 Horst Oldtimers 1 VC Velden 1            
vrijdag 22-03-19 21.30 Roggel Accretos 1 REVOC VCB2            
maandag 01-04-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB2 Oldtimers 1            
dinsdag 02-04-19 20.30 Koningslust Vokon 2 VC Velden 1            
woensdag 03-04-19 20.00 Horst HOVOC 3 IJsselsteyn 1            
woensdag 03-04-19 19.30 Meterik VC Trivia 3 Accretos 1            
dinsdag 16-04-19 20.30 Ijsselsteyn IJsselsteyn 1 Vokon 2            
dinsdag 16-04-19 21.00 Velden VC Velden 1 REVOC VCB2            
woensdag 17-04-19 20.00 Horst Oldtimers 1 VC Trivia 3            
vrijdag 19-04-19 21.30 Roggel Accretos 1 HOVOC 3