Klasse 3B Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
VC Trivia 4 10 32 7 3 0 8 24 277
Tupos 2 10 29 6 4 0 11 18 142
AV Flash 1 10 25 5 3 2 15 10 105
VC Velden 1 10 22 4 3 3 18 4 41
VC Kessel 2 10 18 2 5 3 22 -4 -27
Oldtimers 1 10 18 3 1 6 22 -4 -36
IJsselsteyn 1 10 16 2 3 5 24 -8 -76
V.C. Touche 10 0 0 0 10 40 -40 -426
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 16-09-19 19.30 Arcen AV Flash 1 VC Velden 1 25-18 22-25 25-21 25-21 3-1 97-85
maandag 16-09-19 20.30 Ijsselstein Ijsselstein 1 VC Trivia 4 16-25 11-25 08-25 21-25 0-4 56-100
donderdag 19-09-19 20.30 Neerkant VC Touche VC Kessel 2 14-25 17-25 23-25 19-25 0-4 73-100
maandag 23-09-19 20.00 Baarlo Tupos 2 Oldtimers 1 25-17 25-17 25-23 25-21 4-0 100-78
maandag 30-09-19 19.30 Kessel VC Kessel 2 Tupos 2 20-25 25-19 25-12 14-25 2-2 84-81
dinsdag 1-10-19 20.45 Velden VC Velden 1 VC Touche 25-14 25-22 25-14 25-14 4-0 100-64
woensdag 2-10-19 20.00 Horst Oldtimers 1 Ijsselstein 1 25-17 25-18 25-22 25-10 4-0 100-67
woensdag 2-10-19 21.30 Meterik VC Trivia 4 AV Flash 1 25-21 25-16 25-11 25-23 4-0 100-71
maandag 21-10-19 19.30 Arcen AV Flash 1 Oldtimers 1 28-26 14-25 25-12 25-16 3-1 92-79
maandag 21-10-19 20.30 Ijsselstein Ijsselstein 1 VC Kessel 2 26-24 20-25 25-18 21-25 2-2 92-92
woensdag 23-10-19 21.30 Meterik VC Trivia 4 VC Velden 1 25-17 25-15 25-20 25-16 4-0 100-68
maandag 4-11-19 19.30 Kessel VC Kessel 2 AV Flash 1 15-25 25-27 10-25 19-25 0-4 69-102
dinsdag 5-11-19 20.45 Velden VC Velden 1 Tupos 2 20-25 21-25 19-25 25-15 1-3 85-90
woensdag 6-11-19 20.00 Horst Oldtimers 1 VC Trivia 4 14-25 28-26 25-19 15-25 2-2 82-95
donderdag 7-11-19 20.30 Neerkant VC Touche Ijsselstein 1 16-25 14-25 16-25 20-25 0-4 66-100
maandag 18-11-19 19.30 Arcen AV Flash 1 VC Touche 25-11 25-15 25-15 25-18 4-0 100-59
maandag 18-11-19 20.30 Ijsselstein Ijsselstein 1 Tupos 2 25-19 25-27 23-25 17-25 1-3 90-96
woensdag 20-11-19 21.30 Meterik VC Trivia 4 VC Kessel 2 25-20 25-22 25-06 25-21 4-0 100-69
woensdag 27-11-19 20.00 Horst Oldtimers 1 VC Velden 1 23-25 16-25 19-25 25-15 1-3 83-90
donderdag 28-11-19 20.30 Neerkant VC Touche VC Trivia 4 12-25 08-25 10-25 11-25 0-4 41-100
maandag 2-12-19 20.30 Ijsselstein Ijsselstein 1 VC Velden 1 18-25 19-25 25-22 24-26 1-3 86-98
maandag 2-12-19 20.00 Baarlo Tupos 2 AV Flash 1 18-25 25-15 19-25 25-21 2-2 87-86
maandag 2-12-19 19.30 Kessel VC Kessel 2 Oldtimers 1 24-26 19-25 23-25 24-26 0-4 90-102
maandag 9-12-19 20.00 Baarlo Tupos 2 VC Touche 25-03 25-16 25-07 25-12 4-0 100-38
maandag 16-12-19 19.30 Arcen AV Flash 1 Ijsselstein 1 25-05 25-16 18-25 23-25 2-2 91-71
dinsdag 17-12-19 20.45 Velden VC Velden 1 VC Kessel 2 24-26 25-17 27-25 26-28 2-2 102-96
woensdag 18-12-19 21.30 Meterik VC Trivia 4 Tupos 2 25-13 23-25 18-25 25-08 2-2 91-71
woensdag 8-01-20 21.45 Horst Oldtimers 1 VC Touche 25-11 25-11 25-11 25-14 4-0 100-47
maandag 13-01-20 19.30 Kessel VC Kessel 2 VC Touche 25-05 25-15 25-23 25-16 4-0 100-59
woensdag 15-01-20 19.30 Meterik VC Trivia 4 Ijsselstein 1 22-25 25-21 25-11 25-06 3-1 97-63
maandag 27-01-20 19.30 Arcen AV Flash 1 VC Trivia 4 22-25 20-25 25-19 18-25 1-3 85-94
woensdag 29-01-20 21.45 Horst Oldtimers 1 Tupos 2 10-25 13-25 26-24 24-26 1-3 73-100
donderdag 30-01-20 20.30 Neerkant VC Touche VC Velden 1 14-25 12-25 18-25 21-25 0-4 65-100
maandag 3-02-20 20.30 Ijsselstein Ijsselstein 1 Oldtimers 1 22-25 25-08 25-20 25-17 3-1 97-70
maandag 3-02-20 20.00 Baarlo Tupos 2 VC Kessel 2 19-25 25-15 25-23 24-26 2-2 93-89
maandag 10-02-20 19.30 Kessel VC Kessel 2 Ijsselstein 1 25-17 09-25 25-22 18-25 2-2 77-89
dinsdag 11-02-20 20.45 Velden VC Velden 1 VC Trivia 4 25-21 16-25 22-25 26-24 2-2 89-95
woensdag 12-02-20 21.45 Horst Oldtimers 1 AV Flash 1 22-25 17-25 13-25 25-27 0-4 77-102
donderdag 13-02-20 20.30 Neerkant VC Touche Tupos 2 14-25 21-25 17-25 10-25 0-4 62-100
dinsdag 18-02-20 20.45 Velden VC Velden 1 AV Flash 1 21-25 22-25 25-21 25-22 2-2 93-93
maandag 2-03-20 19.30 Arcen AV Flash 1 VC Kessel 2            
maandag 2-03-20 20.30 Ijsselstein Ijsselstein 1 VC Touche            
maandag 2-03-20 20.00 Baarlo Tupos 2 VC Velden 1            
woensdag 4-03-20 19.30 Meterik VC Trivia 4 Oldtimers 1            
donderdag 12-03-20 20.30 Neerkant VC Touche AV Flash 1            
maandag 16-03-20 20.00 Baarlo Tupos 2 Ijsselstein 1            
maandag 16-03-20 19.30 Kessel VC Kessel 2 VC Trivia 4            
dinsdag 17-03-20 20.45 Velden VC Velden 1 Oldtimers 1            
maandag 30-03-20 19.30 Arcen AV Flash 1 Tupos 2            
dinsdag 31-03-20 20.45 Velden VC Velden 1 Ijsselstein 1            
woensdag 1-04-20 19.30 Meterik VC Trivia 4 VC Touche            
woensdag 8-04-20 21.45 Horst Oldtimers 1 VC Kessel 2            
donderdag 16-04-20 20.30 Neerkant VC Touche Oldtimers 1            
maandag 20-04-20 19.30 Kessel VC Kessel 2 VC Velden 1            
maandag 20-04-20 20.00 Baarlo Tupos 2 VC Trivia 4