Klasse 3B Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Olsredlem 1 2 6 1 1 0 2 4 28
VC Trivia 4 2 5 1 0 1 3 2 44
VC Asterix 1 2 4 1 0 1 4 0 -15
Setup 3 1 3 1 0 0 1 2 13
Tupos 1 2 3 1 0 1 5 -2 3
Civitas 3 1 2 0 1 0 2 0 -6
Holyoke 2 2 1 0 0 2 7 -6 -67
Active Rooy 3                
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 17-09-18 20.30 Steyl Holyoke 2 Tupos 1 25-23 17-25 13-25 18-25 1-3 73-98
maandag 17-09-18 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Civitas 3 25-18 24-26 20-25 25-19 2-2 94-88
vrijdag 21-09-18 20.30 Maasbree VC Asterix 1 VC Trivia 4 25-22 28-26 25-22 15-25 3-1 93-95
maandag 01-10-18 20.00 Baarlo Tupos 1 Olsredlem 1 15-25 19-25 22-25 22-25 0-4 78-100
woensdag 03-10-18 21.30 Meterik VC Trivia 4 Holyoke 2 25-10 25-14 25-15 25-19 4-0 100-58
donderdag 04-10-18 21.00 Meerlo Set Up 3 VC Asterix 1 25-17 25-15 16-25 25-21 3-1 91-78
maandag 22-10-18 20.30 Venray Active Rooy 3 Olsredlem 1            
maandag 22-10-18 20.30 Steyl Holyoke 2 Set Up 3            
maandag 22-10-18 20.00 Baarlo Tupos 1 VC Trivia 4            
vrijdag 26-10-18 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Civitas 3            
maandag 29-10-18 20.30 Venray Active Rooy 3 Set Up 3            
maandag 05-11-18 20.30 Melderslo Olsredlem 1 VC Asterix 1            
maandag 05-11-18 20.00 Baarlo Tupos 1 Active Rooy 3            
donderdag 08-11-18 20.45 Venlo Civitas 3 Holyoke 2            
donderdag 08-11-18 21.00 Meerlo Set Up 3 VC Trivia 4            
maandag 19-11-18 20.30 Steyl Holyoke 2 Olsredlem 1            
woensdag 21-11-18 21.30 Meterik VC Trivia 4 Civitas 3            
donderdag 22-11-18 21.00 Meerlo Set Up 3 Tupos 1            
vrijdag 23-11-18 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Active Rooy 3            
donderdag 29-11-18 20.45 Venlo Civitas 3 Active Rooy 3            
maandag 03-12-18 20.30 Venray Active Rooy 3 Holyoke 2            
maandag 03-12-18 20.30 Melderslo Olsredlem 1 VC Trivia 4            
donderdag 06-12-18 20.45 Venlo Civitas 3 Set Up 3            
vrijdag 07-12-18 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Tupos 1            
maandag 17-12-18 20.30 Steyl Holyoke 2 VC Asterix 1            
maandag 17-12-18 20.00 Baarlo Tupos 1 Civitas 3            
woensdag 19-12-18 21.30 Meterik VC Trivia 4 Active Rooy 3            
donderdag 20-12-18 21.00 Meerlo Set Up 3 Olsredlem 1            
maandag 14-01-19 20.00 Baarlo Tupos 1 Holyoke 2            
woensdag 16-01-19 21.30 Meterik VC Trivia 4 VC Asterix 1            
donderdag 17-01-19 20.45 Venlo Civitas 3 Olsredlem 1            
donderdag 17-01-19 21.00 Meerlo Set Up 3 Active Rooy 3            
maandag 28-01-19 20.30 Venray Active Rooy 3 Civitas 3            
maandag 28-01-19 20.30 Steyl Holyoke 2 VC Trivia 4            
maandag 28-01-19 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Tupos 1            
vrijdag 01-02-19 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Set Up 3            
maandag 11-02-19 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Active Rooy 3            
donderdag 14-02-19 20.45 Venlo Civitas 3 VC Asterix 1            
donderdag 14-02-19 21.00 Meerlo Set Up 3 Holyoke 2            
woensdag 20-02-19 21.30 Meterik VC Trivia 4 Tupos 1            
maandag 25-02-19 20.30 Venray Active Rooy 3 Tupos 1            
maandag 25-02-19 20.30 Steyl Holyoke 2 Civitas 3            
woensdag 27-02-19 21.30 Meterik VC Trivia 4 Set Up 3            
vrijdag 15-03-19 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Olsredlem 1            
maandag 18-03-19 20.30 Venray Active Rooy 3 VC Asterix 1            
maandag 18-03-19 20.00 Baarlo Tupos 1 Set Up 3            
donderdag 21-03-19 20.45 Venlo Civitas 3 VC Trivia 4            
maandag 25-03-19 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Holyoke 2            
maandag 01-04-19 20.30 Steyl Holyoke 2 Active Rooy 3            
maandag 01-04-19 20.00 Baarlo Tupos 1 VC Asterix 1            
woensdag 03-04-19 21.30 Meterik VC Trivia 4 Olsredlem 1            
donderdag 04-04-19 21.00 Meerlo Set Up 3 Civitas 3            
maandag 15-04-19 20.30 Venray Active Rooy 3 VC Trivia 4            
maandag 15-04-19 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Set Up 3            
donderdag 18-04-19 20.45 Venlo Civitas 3 Tupos 1            
vrijdag 19-04-19 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Holyoke 2