Klasse 4A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
VC Athos 3                
SV Phoenix '75 1                
VC Kessel 3                
Set Up 4                
VC Grashoek 2                
VC Trivia 5                
Peelpush DVT5                
Active Rooy 3                
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.Punten
maandag 16-09-19 20.00 Venray SV Phoenix 75 VC Grashoek 2            
donderdag 19-09-19 20.30 Venray Active Rooy 3 Peelpush DVT5            
donderdag 19-09-19 20.30 Sevenum VC Athos 3 VC Trivia 5            
donderdag 19-09-19 20.45 Kessel VC Kessel 3 Set Up 4            
maandag 30-09-19 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 Active Rooy 3            
woensdag 2-10-19 21.00 Meijel Peelpush DVT5 VC Kessel 3            
donderdag 3-10-19 21.00 Meerlo Set Up 4 SV Phoenix 75            
vrijdag 4-10-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 VC Athos 3            
maandag 21-10-19 20.00 Venray SV Phoenix 75 VC Kessel 3            
maandag 21-10-19 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 Peelpush DVT5            
donderdag 24-10-19 20.30 Venray Active Rooy 3 VC Grashoek 2            
donderdag 24-10-19 20.30 Sevenum VC Athos 3 Set Up 4            
woensdag 6-11-19 21.00 Meijel Peelpush DVT5 SV Phoenix 75            
donderdag 7-11-19 21.00 Meerlo Set Up 4 Active Rooy 3            
donderdag 7-11-19 20.45 Kessel VC Kessel 3 VC Athos 3            
vrijdag 8-11-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 VC Trivia 5            
maandag 18-11-19 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 Set Up 4            
donderdag 21-11-19 20.30 Venray Active Rooy 3 VC Kessel 3            
donderdag 21-11-19 20.30 Sevenum VC Athos 3 SV Phoenix 75            
vrijdag 22-11-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 Peelpush DVT5            
donderdag 28-11-19 21.00 Meerlo Set Up 4 VC Grashoek 2            
donderdag 28-11-19 20.45 Kessel VC Kessel 3 VC Trivia 5            
maandag 2-12-19 20.00 Venray SV Phoenix 75 Active Rooy 3            
donderdag 5-12-19 20.30 Sevenum VC Athos 3 Peelpush DVT5            
maandag 16-12-19 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 SV Phoenix 75            
woensdag 18-12-19 21.00 Meijel Peelpush DVT5 Set Up 4            
donderdag 19-12-19 20.30 Venray Active Rooy 3 VC Athos 3            
vrijdag 10-01-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 VC Kessel 3            
maandag 13-01-20 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 VC Athos 3            
woensdag 15-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT5 Active Rooy 3            
donderdag 16-01-20 21.00 Meerlo Set Up 4 VC Kessel 3            
vrijdag 17-01-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 SV Phoenix 75            
maandag 27-01-20 20.00 Venray SV Phoenix 75 Set Up 4            
donderdag 30-01-20 20.30 Venray Active Rooy 3 VC Trivia 5            
donderdag 30-01-20 20.30 Sevenum VC Athos 3 VC Grashoek 2            
donderdag 30-01-20 20.45 Kessel VC Kessel 3 Peelpush DVT5            
woensdag 12-02-20 21.00 Meijel Peelpush DVT5 VC Trivia 5            
donderdag 13-02-20 21.00 Meerlo Set Up 4 VC Athos 3            
donderdag 13-02-20 20.45 Kessel VC Kessel 3 SV Phoenix 75            
vrijdag 14-02-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 Active Rooy 3            
maandag 2-03-20 20.00 Venray SV Phoenix 75 Peelpush DVT5            
maandag 2-03-20 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 VC Grashoek 2            
donderdag 5-03-20 20.30 Venray Active Rooy 3 Set Up 4            
donderdag 5-03-20 20.30 Sevenum VC Athos 3 VC Kessel 3            
maandag 16-03-20 20.00 Venray SV Phoenix 75 VC Athos 3            
woensdag 18-03-20 21.00 Meijel Peelpush DVT5 VC Grashoek 2            
donderdag 19-03-20 21.00 Meerlo Set Up 4 VC Trivia 5            
donderdag 19-03-20 20.45 Kessel VC Kessel 3 Active Rooy 3            
vrijdag 27-03-20 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 Set Up 4            
maandag 30-03-20 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 VC Kessel 3            
woensdag 1-04-20 21.00 Meijel Peelpush DVT5 VC Athos 3            
donderdag 2-04-20 20.30 Venray Active Rooy 3 SV Phoenix 75            
maandag 6-04-20 20.00 Venray SV Phoenix 75 VC Trivia 5            
donderdag 16-04-20 21.00 Meerlo Set Up 4 Peelpush DVT5            
donderdag 16-04-20 20.30 Sevenum VC Athos 3 Active Rooy 3            
donderdag 16-04-20 20.45 Kessel VC Kessel 3 VC Grashoek 2