Klasse 4B Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
HOVOC 4 6 20 4 2 0 4 16 139
VC Asterix 2 5 18 4 1 0 2 16 236
Active Rooy 2 5 10 2 2 1 10 0 -7
Setup 6 6 13 3 0 3 11 2 -2
Setpoint 2 6 9 2 1 3 15 -6 -1
VC Athos 4 6 9 1 3 2 15 -6 -111
Peelpush 4 5 7 1 1 3 13 -6 -69
Civitas 4 5 2 0 0 5 18 -16 -185
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
donderdag 27-09-18 21.00 Meerlo Set Up 6 Peelpush DVT4 25-14 25-14 25-21 25-11 4-0 100-60
donderdag 27-09-18 20.30 Sevenum VC Athos 4 Setpoint 2 19-25 25-22 24-26 25-21 2-2 93-94
donderdag 04-10-18 20.30 Venray Active Rooy 2 VC Asterix 2 21-25 11-25 11-25 17-25 0-4 60-100
vrijdag 05-10-18 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Set Up 6 25-12 25-12 25-05 25-15 4-0 100-44
maandag 08-10-18 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Active Rooy 2 17-25 25-16 18-25 18-25 1-3 78-91
woensdag 10-10-18 20.15 Venlo Civitas 4 VC Athos 4 25-10 18-25 16-25 17-25 1-3 76-85
woensdag 10-10-18 21.00 Meijel Peelpush DVT4 HOVOC 4 19-25 17-25 23-25 16-25 0-4 75-100
woensdag 24-10-18 21.30 Horst HOVOC 4 Civitas 4 25-15 25-07 25-15 25-15 4-0 100-52
woensdag 31-10-18 20.15 Venlo Civitas 4 Setpoint 2 09-25 16-25 12-25 25-23 1-3 62-98
woensdag 31-10-18 21.30 Horst HOVOC 4 VC Asterix 2 25-20 25-27 25-20 07-25 2-2 82-92
donderdag 01-11-18 21.00 Meerlo Set Up 6 Active Rooy 2 27-29 06-25 23-25 25-14 1-3 81-93
donderdag 01-11-18 20.30 Sevenum VC Athos 4 Peelpush DVT4 23-25 15-25 25-22 26-24 2-2 89-96
maandag 12-11-18 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Set Up 6 20-25 14-25 21-25 17-25 0-4 72-100
woensdag 14-11-18 21.00 Meijel Peelpush DVT4 Civitas 4 25-16 25-18 25-23 25-17 4-0 100-74
donderdag 15-11-18 20.30 Venray Active Rooy 2 HOVOC 4 25-18 14-25 26-28 25-21 2-2 90-92
donderdag 16-11-18 20.30 Maasbree VC Asterix 2 VC Athos 4 25-07 25-08 25-06 25-15 4-0 100-36
woensdag 28-11-18 20.15 Venlo Civitas 4 VC Asterix 2 07-25 11-25 09-25 07-25 0-4 34-100
woensdag 28-11-18 21.30 Horst HOVOC 4 Set Up 6 25-18 25-12 25-20 25-10 4-0 100-60
woensdag 28-11-18 21.00 Meijel Peelpush DVT4 Setpoint 2 19-25 05-25 12-25 25-23 1-3 61-98
donderdag 29-11-18 20.30 Sevenum VC Athos 4 Active Rooy 2 19-25 10-25 25-20 25-19 2-2 79-89
woensdag 12-12-18 21.30 Horst HOVOC 4 Setpoint 2 25-09 28-26 25-18 25-16 4-0 103-69
donderdag 13-12-18 20.30 Venray Active Rooy 2 Civitas 4            
donderdag 13-12-18 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Athos 4 25-18 25-13 25-19 25-12 4-0 100-62
vrijdag 14-12-18 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Peelpush DVT4            
maandag 07-01-19 20.00 Kronenberg Setpoint 2 VC Asterix 2            
woensdag 09-01-19 20.15 Venlo Civitas 4 Set Up 6            
woensdag 09-01-19 21.00 Meijel Peelpush DVT4 Active Rooy 2            
donderdag 10-01-19 20.30 Sevenum VC Athos 4 HOVOC 4            
maandag 21-01-19 20.00 Kronenberg Setpoint 2 VC Athos 4            
woensdag 23-01-19 20.15 Venlo Civitas 4 HOVOC 4            
woensdag 23-01-19 21.00 Meijel Peelpush DVT4 Set Up 6            
vrijdag 25-01-19 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Active Rooy 2            
woensdag 06-02-19 20.00 Horst HOVOC 4 Peelpush DVT4            
donderdag 07-02-19 20.30 Venray Active Rooy 2 Setpoint 2            
donderdag 07-02-19 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Asterix 2            
donderdag 07-02-19 20.30 Sevenum VC Athos 4 Civitas 4            
maandag 18-02-19 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Civitas 4            
woensdag 20-02-19 21.00 Meijel Peelpush DVT4 VC Athos 4            
donderdag 21-02-19 20.30 Venray Active Rooy 2 Set Up 6            
vrijdag 22-02-19 20.30 Maasbree VC Asterix 2 HOVOC 4            
woensdag 13-03-19 20.15 Venlo Civitas 4 Peelpush DVT4            
woensdag 13-03-19 20.00 Horst HOVOC 4 Active Rooy 2            
donderdag 14-03-19 21.00 Meerlo Set Up 6 Setpoint 2            
donderdag 14-03-19 20.30 Sevenum VC Athos 4 VC Asterix 2            
maandag 25-03-19 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Peelpush DVT4            
donderdag 28-03-19 20.30 Venray Active Rooy 2 VC Athos 4            
donderdag 28-03-19 21.00 Meerlo Set Up 6 HOVOC 4            
vrijdag 29-03-19 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Civitas 4            
maandag 08-04-19 20.00 Kronenberg Setpoint 2 HOVOC 4            
woensdag 10-04-19 20.15 Venlo Civitas 4 Active Rooy 2            
woensdag 10-04-19 21.00 Meijel Peelpush DVT4 VC Asterix 2            
donderdag 11-04-19 20.30 Sevenum VC Athos 4 Set Up 6            
woensdag 17-04-19 20.00 Horst HOVOC 4 VC Athos 4            
donderdag 25-04-19 20.30 Venray Active Rooy 2 Peelpush DVT4            
donderdag 25-04-19 21.00 Meerlo Set Up 6 Civitas 4            
vrijdag 26-04-19 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Setpoint 2