Klasse 4B Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Vokon 2(Kampioen) 14 46 12 2 0 10 36 397
VC Kessel 2 14 39 9 1 4 17 22 275
VC Athos 4 14 35 8 3 3 21 14 103
Set Up 6 14 33 6 6 2 23 10 41
Set Point 2 14 22 3 3 8 34 -12 -112
Oldtimers 2 14 19 2 5 7 37 -18 -141
Peelpush DVT3 14 18 3 3 8 38 -20 -249
VC Olympia 2(degr) 14 12 1 1 12 44 -32 -314
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
woensdag 27-09-17 21.45 Horst Oldtimers 2 VC Athos 4 17-25 21-25 21-25 17-25 0-4 76-100
woensdag 27-09-17 21.00 Meijel Peelpush DVT 3 Set Point 2 25-22 25-22 27-29 11-25 2-2 88-98
donderdag 28-09-17 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Kessel 2 26-24 10-25 25-22 25-22 3-1 86-93
vrijdag 29-09-17 20.30 Panningen VC Olympia 2 Vokon 2 17-25 11-25 07-25 07-25 0-4 42-100
maandag 09-10-17 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Oldtimers 2 25-22 20-25 20-25 25-22 2-2 90-94
dinsdag 10-10-17 20.30 Koningslust Vokon 2 Set Up 6 24-26 25-21 25-07 22-25 2-2 96-79
donderdag 12-10-17 20.30 Sevenum VC Athos 4 Peelpush DVT 3 25-07 25-12 25-18 25-14 4-0 100-51
donderdag 12-10-17 20.45 Kessel VC Kessel 2 VC Olympia 2 25-17 23-25 25-13 25-10 3-1 98-65
woensdag 01-11-17 21.45 Horst Oldtimers 2 Vokon 2 11-25 12-25 25-17 13-25 1-3 61-92
woensdag 01-11-17 21.00 Meijel Peelpush DVT 3 VC Kessel 2 17-25 17-25 10-25 17-25 0-4 61-100
donderdag 02-11-17 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Athos 4 23-25 20-25 25-23 25-19 2-2 93-92
vrijdag 03-11-17 20.30 Panningen VC Olympia 2 Set Point 2 18-25 20-25 18-25 17-25 0-4 73-100
maandag 13-11-17 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Set Up 6 21-25 25-27 17-25 17-25 0-4 80-102
dinsdag 14-11-17 20.30 Koningslust Vokon 2 Peelpush DVT 3 25-21 25-07 25-14 25-19 4-0 100-61
donderdag 16-11-17 20.30 Sevenum VC Athos 4 VC Olympia 2 25-16 25-22 25-15 22-25 3-1 97-78
donderdag 16-11-17 20.45 Kessel VC Kessel 2 Oldtimers 2 25-16 25-17 25-20 25-11 4-0 100-64
maandag 27-11-17 20.00 Kronenberg Setpoint 2 VC Athos 4 25-21 25-17 25-23 25-10 4-0 100-71
dinsdag 28-11-17 20.30 Koningslust Vokon 2 VC Kessel 2 25-19 25-19 25-21 20-25 3-1 95-84
woensdag 29-11-17 21.00 Meijel Peelpush DVT 3 Oldtimers 2 21-25 14-25 17-25 25-19 1-3 77-94
woensdag 29-11-17 20.30 Panningen VC Olympia 2 Set Up 6 23-25 25-23 25-15 10-25 2-2 83-88
woensdag 13-12-17 21.45 Horst Oldtimers 2 VC Olympia 2 25-20 20-25 25-14 25-21 3-1 95-80
donderdag 14-12-17 21.00 Meerlo Set Up 6 Peelpush DVT 3 25-15 25-11 22-25 25-14 3-1 97-65
donderdag 14-12-17 20.30 Sevenum VC Athos 4 Vokon 2 17-25 14-25 17-25 21-25 0-4 69-100
dinsdag 02-01-18 20.30 Koningslust Vokon 2 Set Point 2 25-13 25-14 25-12 23-25 3-1 98-64
donderdag 04-01-18 21.00 Meerlo Set Up 6 Oldtimers 2 25-21 22-25 25-23 21-25 2-2 93-94
woensdag 10-01-18 20.30 Panningen VC Olympia 2 Peelpush DVT 3 22-25 21-25 11-25 23-25 0-4 77-100
donderdag 11-01-18 20.45 Kessel VC Kessel 2 VC Athos 4 25-14 25-27 23-25 17-25 1-3 90-91
maandag 15-01-18 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Peelpush DVT 3 18-25 25-27 21-25 25-22 1-3 89-99
dinsdag 16-01-18 20.30 Koningslust Vokon 2 VC Olympia 2 25-11 25-11 22-25 25-15 3-1 97-62
donderdag 18-01-18 20.30 Sevenum VC Athos 4 Oldtimers 2 25-18 25-23 14-25 20-25 2-2 84-91
donderdag 18-01-18 20.45 Kessel VC Kessel 2 Set Up 6 25-17 25-21 25-21 25-21 4-0 100-80
woensdag 31-01-18 20.00 Horst Oldtimers 2 Set Point 2 22-25 24-26 25-20 25-14 2-2 96-85
woensdag 31-01-18 21.00 Meijel Peelpush DVT 3 VC Athos 4 24-26 12-25 20-25 19-25 0-4 75-101
vrijdag 02-02-18 20.30 Panningen VC Olympia 2 VC Kessel 2 18-25 18-25 09-25 12-25 0-4 57-100
donderdag 15-02-18 20.30 Sevenum VC Athos 4 Set Up 6 25-22 25-14 25-14 15-25 3-1 90-75
donderdag 15-02-18 20.45 Kessel VC Kessel 2 Peelpush DVT 3 25-08 25-11 25-18 25-22 4-0 100-59
maandag 19-02-18 20.00 Kronenberg Setpoint 2 VC Olympia 2 25-18 25-15 17-25 25-15 3-1 92-73
dinsdag 20-02-18 20.30 Koningslust Vokon 2 Oldtimers 2 25-19 25-18 25-09 25-12 4-0 100-58
woensdag 07-03-18 20.00 Horst Oldtimers 2 VC Kessel 2 20-25 25-20 07-25 21-25 1-3 73-95
woensdag 07-03-18 21.00 Meijel Peelpush DVT 3 Vokon 2 18-25 10-25 11-25 16-25 0-4 55-100
donderdag 08-03-18 21.00 Meerlo Set Up 6 Set Point 2 18-25 25-16 25-20 25-15 3-1 93-76
vrijdag 09-03-18 20.30 Panningen VC Olympia 2 VC Athos 4 14-25 19-25 06-25 18-25 0-4 57-100
donderdag 15-03-18 20.45 Kessel VC Kessel 2 Set Point 2 25-21 25-12 25-16 16-25 3-1 91-74
woensdag 21-03-18 20.00 Horst Oldtimers 2 Peelpush DVT 3 25-19 25-27 25-22 13-25 2-2 88-93
donderdag 22-03-18 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Olympia 2 25-22 25-21 25-20 15-25 3-1 90-88
donderdag 22-03-18 20.30 Sevenum VC Athos 4 Set Point 2 25-23 25-11 25-17 15-25 3-1 90-76
donderdag 29-03-18 20.45 Kessel VC Kessel 2 Vokon 2 25-27 25-27 25-23 22-25 1-3 97-102
dinsdag 03-04-18 20.30 Koningslust Vokon 2 VC Athos 4 25-10 25-23 20-25 25-13 3-1 95-71
woensdag 04-04-18 21.00 Meijel Peelpush DVT 3 Set Up 6 25-13 25-12 05-25 22-25 2-2 77-75
vrijdag 06-04-18 20.30 Panningen VC Olympia 2 Oldtimers 2 25-14 25-18 22-25 27-25 3-1 99-82
donderdag 12-04-18 21.00 Meerlo Set Up 6 Vokon 2 25-16 23-25 19-25 25-21 2-2 92-87
maandag 16-04-18 20.00 Kronenberg Setpoint 2 VC Kessel 2 17-25 11-25 11-25 24-26 0-4 63-101
woensdag 18-04-18 20.00 Horst Oldtimers 2 Set Up 6 15-25 20-25 24-26 23-25 0-4 82-101
woensdag 18-04-18 21.00 Meijel Peelpush DVT 3 VC Olympia 2 25-21 25-21 25-27 25-22 3-1 100-91
donderdag 19-04-18 20.30 Sevenum VC Athos 4 VC Kessel 2 19-25 25-15 23-25 25-23 2-2 92-88
maandag 23-04-18 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Vokon 2 13-25 20-25 19-25 18-25 0-4 70-100