Klasse 5A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
VC Olympia 3 1 4 1 0 0 0 4 38
Civitas 3 1 4 1 0 0 0 4 36
VC Athos 3 1 2 0 1 0 2 0 3
Revoc VCB3 1 2 0 1 0 2 0 -3
Set Up 5 1 0 0 0 1 4 -4 -36
VC Trivia 6 1 0 0 0 1 4 -4 -38
AV Flash 2                
VC Kessel 3                
                       
dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
dinsdag 29-09-20 20.00 Panningen VC Olympia 3 VC Trivia 6 25-13 25-16 25-15 25-18 4-0 100-62
woensdag 30-09-20 19.45 Venlo Civitas 3 Set Up 5 25-13 25-22 25-15 25-14 4-0 100-64
donderdag 1-10-20 21.00 Sevenum VC Athos 3 Revoc VCB3 19-25 30-32 26-24 25-16 2-2 100-97
maandag 12-10-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 AV Flash 2            
donderdag 15-10-20 20.00 Kesssel VC Kessel 3 VC Olympia 3            
donderdag 15-10-20 19.20 Meerlo Set Up 5 VC Athos 3            
vrijdag 30-10-20 20.00 America VC Trivia 6 Civitas 3            
dinsdag 3-11-20 20.00 Panningen VC Olympia 3 Revoc VCB3            
donderdag 5-11-20 21.00 Arcen AV Flash 2 Set Up 5            
donderdag 5-11-20 20.00 Kesssel VC Kessel 3 VC Trivia 6            
donderdag 5-11-20 21.00 Sevenum VC Athos 3 Civitas 3            
maandag 16-11-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Kessel 3            
woensdag 18-11-20 19.45 Venlo Civitas 3 AV Flash 2            
donderdag 19-11-20 19.20 Meerlo Set Up 5 VC Olympia 3            
vrijdag 20-11-20 20.00 America VC Trivia 6 VC Athos 3            
maandag 23-11-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Trivia 6            
dinsdag 1-12-20 20.00 Panningen VC Olympia 3 Civitas 3            
donderdag 3-12-20 21.00 Arcen AV Flash 2 VC Athos 3            
donderdag 3-12-20 20.00 Kesssel VC Kessel 3 Set Up 5            
woensdag 16-12-20 19.45 Venlo Civitas 3 VC Kessel 3            
donderdag 17-12-20 21.00 Arcen AV Flash 2 VC Trivia 6            
donderdag 17-12-20 19.20 Meerlo Set Up 5 Revoc VCB3            
donderdag 17-12-20 21.00 Sevenum VC Athos 3 VC Olympia 3            
maandag 11-01-21 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 Civitas 3            
dinsdag 12-01-21 20.00 Panningen VC Olympia 3 AV Flash 2            
donderdag 14-01-21 20.00 Kesssel VC Kessel 3 VC Athos 3            
vrijdag 15-01-21 20.00 America VC Trivia 6 Set Up 5            
maandag 25-01-21 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Athos 3            
donderdag 28-01-21 20.00 Kesssel VC Kessel 3 AV Flash 2            
donderdag 28-01-21 19.20 Meerlo Set Up 5 Civitas 3            
vrijdag 29-01-21 20.00 America VC Trivia 6 VC Olympia 3            
dinsdag 9-02-21 20.00 Panningen VC Olympia 3 VC Kessel 3            
woensdag 10-02-21 19.45 Venlo Civitas 3 VC Trivia 6            
donderdag 11-02-21 21.00 Arcen AV Flash 2 Revoc VCB3            
donderdag 11-02-21 21.00 Sevenum VC Athos 3 Set Up 5            
maandag 1-03-21 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Olympia 3            
woensdag 3-03-21 19.45 Venlo Civitas 3 VC Athos 3            
donderdag 4-03-21 19.20 Meerlo Set Up 5 AV Flash 2            
vrijdag 5-03-21 20.00 America VC Trivia 6 VC Kessel 3            
dinsdag 16-03-21 20.00 Panningen VC Olympia 3 Set Up 5            
donderdag 18-03-21 21.00 Arcen AV Flash 2 Civitas 3            
donderdag 18-03-21 20.00 Kesssel VC Kessel 3 Revoc VCB3            
donderdag 18-03-21 21.00 Sevenum VC Athos 3 VC Trivia 6            
woensdag 31-03-21 19.45 Venlo Civitas 3 VC Olympia 3            
donderdag 1-04-21 19.20 Meerlo Set Up 5 VC Kessel 3            
donderdag 1-04-21 21.00 Sevenum VC Athos 3 AV Flash 2            
vrijdag 2-04-21 20.00 America VC Trivia 6 Revoc VCB3            
maandag 12-04-21 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 Set Up 5            
dinsdag 13-04-21 20.00 Panningen VC Olympia 3 VC Athos 3            
donderdag 15-04-21 20.00 Kesssel VC Kessel 3 Civitas 3            
vrijdag 16-04-21 20.00 America VC Trivia 6 AV Flash 2            
woensdag 28-04-21 19.45 Venlo Civitas 3 Revoc VCB3            
donderdag 29-04-21 21.00 Arcen AV Flash 2 VC Olympia 3            
donderdag 29-04-21 19.20 Meerlo Set Up 5 VC Trivia 6            
donderdag 29-04-21 21.00 Sevenum VC Athos 3 VC Kessel 3            
donderdag uitgesteld 21.00 Arcen AV Flash 2 VC Kessel 3