Klasse 5A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Aspargos 2                
AV Flash 2                
AV Flash 3                
Ijsselsteyn 2                
Revoc VCB4                
Set Up 5                
Set Up 6                
VC Kessel 2                
VC Olympia 4                
                       
dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Punten
ma 20-09-21 21.00 Arcen AV Flash 3 Ijsselsteyn 2            
do 23-09-21 21.00 Arcen AV Flash 2 Revoc VCB4            
ma 27-09-21 20.30 Grubbenvorst Aspargos 2 VC Kessel 2            
di 28-09-21 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 VC Olympia 4            
do 30-09-21 21.00 Meerlo Set Up 6 Set Up 5            
ma 4-10-21 20.00 Offenbeek Revoc VCB4 Aspargos 2            
di 5-10-21 21.00 Panningen VC Olympia 4 AV Flash 3            
do 7-10-21 19.20 Meerlo Set Up 5 AV Flash 2            
ma 11-10-21 21.00 Arcen AV Flash 3 AV Flash 2            
do 14-10-21 21.00 Arcen AV Flash 2 Ijsselsteyn 2            
do 14-10-21 20.00 Kessel VC Kessel 2 Set Up 6            
di 19-10-21 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 VC Kessel 2            
di 19-10-21 21.00 Panningen VC Olympia 4 Aspargos 2            
do 21-10-21 21.00 Meerlo Set Up 6 Revoc VCB4            
ma 1-11-21 21.30 Grubbenvorst Aspargos 2 Set Up 5            
ma 1-11-21 20.00 Offenbeek Revoc VCB4 VC Olympia 4            
do 4-11-21 21.00 Arcen AV Flash 2 Set Up 6            
ma 8-11-21 21.30 Grubbenvorst Aspargos 2 AV Flash 2            
do 11-11-21 19.20 Meerlo Set Up 5 AV Flash 3            
do 11-11-21 20.00 Kessel VC Kessel 2 Revoc VCB4            
ma 15-11-21 21.00 Arcen AV Flash 3 Set Up 6            
di 16-11-21 21.00 Panningen VC Olympia 4 VC Kessel 2            
do 18-11-21 19.20 Meerlo Set Up 5 Ijsselsteyn 2            
ma 22-11-21 20.00 Offenbeek Revoc VCB4 Set Up 5            
di 23-11-21 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 Revoc VCB4            
do 25-11-21 21.00 Meerlo Set Up 6 Aspargos 2            
ma 29-11-21 21.30 Grubbenvorst Aspargos 2 Ijsselsteyn 2            
do 2-12-21 21.00 Arcen AV Flash 2 VC Olympia 4            
do 2-12-21 20.00 Kessel VC Kessel 2 AV Flash 3            
ma 6-12-21 21.00 Arcen AV Flash 3 Aspargos 2            
do 9-12-21 19.20 Meerlo Set Up 5 VC Kessel 2            
do 9-12-21 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Olympia 4            
di 14-12-21 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 Set Up 6            
di 14-12-21 21.00 Panningen VC Olympia 4 Set Up 5            
do 16-12-21 20.00 Kessel VC Kessel 2 AV Flash 2            
ma 3-01-22 20.00 Offenbeek Revoc VCB4 Set Up 6            
di 4-01-22 21.00 Panningen VC Olympia 4 Ijsselsteyn 2            
do 6-01-22 21.00 Arcen AV Flash 2 VC Kessel 2            
ma 10-01-22 21.00 Arcen AV Flash 3 VC Olympia 4            
di 11-01-22 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 Set Up 5            
do 20-01-22 19.20 Meerlo Set Up 5 Set Up 6            
do 20-01-22 20.00 Kessel VC Kessel 2 Aspargos 2            
ma 24-01-22 21.30 Grubbenvorst Aspargos 2 AV Flash 3            
di 25-01-22 21.00 Panningen VC Olympia 4 Revoc VCB4            
do 27-01-22 21.00 Meerlo Set Up 6 AV Flash 2            
ma 31-01-22 21.30 Grubbenvorst Aspargos 2 VC Olympia 4            
ma 31-01-22 20.00 Offenbeek Revoc VCB4 VC Kessel 2            
di 1-02-22 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 AV Flash 3            
do 3-02-22 21.00 Arcen AV Flash 2 Set Up 5            
ma 7-02-22 21.00 Arcen AV Flash 3 Set Up 5            
do 10-02-22 20.00 Kessel VC Kessel 2 Ijsselsteyn 2            
di 15-02-22 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 Aspargos 2            
di 15-02-22 21.00 Panningen VC Olympia 4 Set Up 6            
ma 21-02-22 20.00 Offenbeek Revoc VCB4 AV Flash 2            
do 24-02-22 21.00 Meerlo Set Up 6 AV Flash 3            
do 3-03-22 21.00 Arcen AV Flash 2 Aspargos 2            
do 10-03-22 19.20 Meerlo Set Up 5 Revoc VCB4            
do 10-03-22 20.00 Kessel VC Kessel 2 VC Olympia 4            
ma 14-03-22 21.30 Grubbenvorst Aspargos 2 Revoc VCB4            
ma 14-03-22 21.00 Arcen AV Flash 3 VC Kessel 2            
di 15-03-22 21.00 Panningen VC Olympia 4 AV Flash 2            
do 17-03-22 21.00 Meerlo Set Up 6 Ijsselsteyn 2            
ma 21-03-22 20.00 Offenbeek Revoc VCB4 Ijsselsteyn 2            
do 24-03-22 20.00 Kessel VC Kessel 2 Set Up 5            
ma 28-03-22 20.30 Grubbenvorst Aspargos 2 Set Up 6            
do 31-03-22 21.00 Arcen AV Flash 2 AV Flash 3            
do 31-03-22 19.20 Meerlo Set Up 5 VC Olympia 4            
ma 4-04-22 21.00 Arcen AV Flash 3 Revoc VCB4            
di 5-04-22 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 AV Flash 2            
do 7-04-22 19.20 Meerlo Set Up 5 Aspargos 2            
do 7-04-22 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Kessel 2            
ma 11-04-22 20.00 Offenbeek Revoc VCB4 AV Flash 3