Klasse 5B Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
VC Asterix 3 2 8 2 0 0 0 8 83
Revoc VCB3 2 8 2 0 0 0 8 73
V.C. Touche 1 4 1 0 0 0 4 30
VC Kessel 3 2 4 1 0 1 4 0 1
Set Up 5 2 3 1 0 1 5 -2 -28
VC Kessel 4 2 1 0 0 2 7 -6 -36
VC Olympia 3 1 0 0 0 1 4 -4 -42
Holyoke 3 2 0 0 0 2 8 -8 -81
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 24-09-18 20.30 Steyl Holyoke 3 VC Asterix 3 08-25 16-25 07-25 19-25 0-4 50-100
maandag 24-09-18 20.00 Panningen VC Olympia 3 REVOC VCB3 14-25 12-25 17-25 15-25 0-4 58-100
donderdag 27-09-18 19.00 Kessel VC Kessel 3 V.C. Touche 22-25 16-25 21-25 11-25 0-4 70-100
donderdag 27-09-18 21.00 Kessel VC Kessel 4 Set Up 5 25-13 23-25 16-25 21-25 1-3 85-88
maandag 08-10-18 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 Holyoke 3 25-17 25-16 25-22 25-14 4-0 100-69
donderdag 11-10-18 19.30 Meerlo Set Up 5 VC Kessel 3 20-25 17-25 17-25 15-25 0-4 69-100
donderdag uitgesteld 20.30 Neerkant V.C. Touche VC Olympia 3            
vrijdag 12-10-18 20.30 Maasbree VC Asterix 3 VC Kessel 4 25-17 25-23 25-17 25-10 4-0 100-67
maandag 29-10-18 20.30 Steyl Holyoke 3 VC Olympia 3            
donderdag 01-11-18 19.30 Meerlo Set Up 5 V.C. Touche            
donderdag 01-11-18 21.00 Kessel VC Kessel 3 VC Asterix 3            
donderdag 01-11-18 19.00 Kessel VC Kessel 4 REVOC VCB3            
vrijdag 09-11-18 20.30 Maasbree VC Asterix 3 Set Up 5            
maandag 12-11-18 20.00 Panningen VC Olympia 3 VC Kessel 4            
donderdag 15-11-18 20.30 Neerkant V.C. Touche Holyoke 3            
donderdag 29-11-18 19.30 Meerlo Set Up 5 REVOC VCB3            
donderdag 29-11-18 19.00 Kessel VC Kessel 3 VC Olympia 3            
donderdag 29-11-18 21.00 Kessel VC Kessel 4 Holyoke 3            
donderdag 30-11-18 20.30 Maasbree VC Asterix 3 V.C. Touche            
maandag 10-12-18 20.30 Steyl Holyoke 3 VC Kessel 3            
maandag 10-12-18 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 VC Asterix 3            
maandag 10-12-18 20.00 Panningen VC Olympia 3 Set Up 5            
donderdag 13-12-18 19.00 Kessel VC Kessel 4 V.C. Touche            
donderdag 10-01-19 19.30 Meerlo Set Up 5 Holyoke 3            
donderdag 10-01-19 20.30 Neerkant V.C. Touche REVOC VCB3            
donderdag 10-01-19 19.00 Kessel VC Kessel 3 VC Kessel 4            
vrijdag 11-01-19 20.30 Maasbree VC Asterix 3 VC Olympia 3            
vrijdag 18-01-19 20.30 Maasbree VC Asterix 3 Holyoke 3            
maandag 21-01-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 VC Olympia 3            
donderdag 24-01-19 19.30 Meerlo Set Up 5 VC Kessel 4            
donderdag 24-01-19 20.30 Neerkant V.C. Touche VC Kessel 3            
maandag 04-02-19 20.30 Steyl Holyoke 3 REVOC VCB3            
maandag 04-02-19 20.00 Panningen VC Olympia 3 V.C. Touche            
donderdag 07-02-19 21.00 Kessel VC Kessel 3 Set Up 5            
donderdag 07-02-19 19.00 Kessel VC Kessel 4 VC Asterix 3            
vrijdag 15-02-19 20.30 Maasbree VC Asterix 3 VC Kessel 3            
maandag 18-02-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 VC Kessel 4            
maandag 18-02-19 20.00 Panningen VC Olympia 3 Holyoke 3            
donderdag 21-02-19 20.30 Neerkant V.C. Touche Set Up 5            
maandag 11-03-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 VC Kessel 3            
maandag 11-03-19 20.30 Steyl Holyoke 3 V.C. Touche            
donderdag 14-03-19 19.30 Meerlo Set Up 5 VC Asterix 3            
donderdag 14-03-19 19.00 Kessel VC Kessel 3 REVOC VCB3            
donderdag 14-03-19 21.00 Kessel VC Kessel 4 VC Olympia 3            
maandag 25-03-19 20.30 Steyl Holyoke 3 VC Kessel 4            
maandag 25-03-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 Set Up 5            
maandag 25-03-19 20.00 Panningen VC Olympia 3 VC Kessel 3            
donderdag 28-03-19 20.30 Neerkant V.C. Touche VC Asterix 3            
donderdag 11-04-19 19.30 Meerlo Set Up 5 VC Olympia 3            
donderdag 11-04-19 20.30 Neerkant V.C. Touche VC Kessel 4            
donderdag 11-04-19 19.00 Kessel VC Kessel 3 Holyoke 3            
vrijdag 12-04-19 20.30 Maasbree VC Asterix 3 REVOC VCB3            
maandag 15-04-19 20.30 Steyl Holyoke 3 Set Up 5            
maandag 15-04-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 V.C. Touche            
donderdag 25-04-19 19.00 Kessel VC Kessel 4 VC Kessel 3            
maandag 29-04-19 20.00 Panningen VC Olympia 3 VC Asterix 3