Klasse 5B Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
VC Athos 4 9 29 7 2 0 8 20 255
Civitas 4 9 27 7 1 1 9 18 153
Revoc VCB3 10 25 5 2 3 15 10 104
Set Up 6 9 20 4 3 2 16 4 84
VC Kessel 5 10 18 3 2 5 22 -4 -75
VC Olympia 4 10 16 2 3 4 24 -8 -77
BVC Holyoke 3 10 10 2 1 7 30 -20 -202
Av Flash 2 10 9 0 2 8 31 -22 -240
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 23-09-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 AV Flash 2 25-15 25-12 25-23 25-12 4-0 100-62
woensdag 25-09-19 19.45 Venlo Civitas 4 Set Up 6 18-25 19-25 25-19 25-22 2-2 87-91
donderdag 26-09-19 21.00 Kessel VC Kessel 5 VC Olympia 4 18-25 17-25 13-25 25-22 1-3 73-97
maandag 30-09-19 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 Civitas 4 14-25 23-25 15-25 20-25 0-4 72-100
donderdag 3-10-19 21.00 Arcen AV Flash 2 VC Athos 4 14-25 09-25 13-25 17-25 0-4 53-100
dinsdag 8-10-19 20.00 Panningen VC Olympia 4 Revoc VCB3 16-25 25-20 19-25 25-22 2-2 85-92
donderdag 10-10-19 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Kessel 5 25-12 25-18 21-25 25-22 3-1 96-77
maandag 28-10-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 Set Up 6 25-15 25-07 25-23 22-25 3-1 97-70
donderdag 31-10-19 21.00 Arcen AV Flash 2 BVC Holyoke 3 23-25 25-18 16-25 18-25 1-3 82-93
donderdag 31-10-19 20.30 Sevenum VC Athos 4 VC Olympia 4 25-20 25-17 25-15 25-10 4-0 100-62
dinsdag 12-11-19 20.00 Panningen VC Olympia 4 AV Flash 2 23-25 25-15 11-25 25-16 2-2 84-81
woensdag 13-11-19 19.45 Venlo Civitas 4 Revoc VCB3 18-25 25-09 25-16 25-23 3-1 93-73
donderdag 14-11-19 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Athos 4 12-25 25-23 25-18 21-25 2-2 83-91
maandag 18-11-19 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 VC Kessel 5 17-25 11-25 13-25 14-25 0-4 55-100
maandag 25-11-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Kessel 5 25-22 25-13 25-10 25-16 4-0 100-61
dinsdag 26-11-19 20.00 Panningen VC Olympia 4 BVC Holyoke 3 25-17 25-20 25-20 25-14 4-0 100-71
donderdag 28-11-19 21.00 Arcen AV Flash 2 Set Up 6 09-25 12-25 25-22 14-25 1-3 60-97
maandag 9-12-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 BVC Holyoke 3 25-15 25-05 25-19 25-09 4-0 100-48
woensdag 11-12-19 19.45 Venlo Civitas 4 AV Flash 2 25-12 25-08 25-17 25-17 4-0 100-54
donderdag 12-12-19 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Olympia 4 25-16 25-08 25-22 25-16 4-0 100-62
donderdag 12-12-19 21.00 Kessel VC Kessel 5 VC Athos 4 12-25 25-21 25-22 12-25 2-2 74-93
maandag 6-01-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 Set Up 6 19-25 25-20 25-23 21-25 2-2 90-93
dinsdag 7-01-20 20.00 Panningen VC Olympia 4 Civitas 4 26-28 25-10 22-25 14-25 1-3 87-88
donderdag 9-01-20 21.30 Arcen AV Flash 2 VC Kessel 5 20-25 25-23 23-25 22-25 1-3 90-98
donderdag 9-01-20 20.30 Sevenum VC Athos 4 Revoc VCB3 25-13 25-07 18-25 25-17 3-1 93-62
maandag 20-01-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 VC Athos 4 16-25 14-25 17-25 19-25 0-4 66-100
dinsdag 21-01-20 20.00 Panningen VC Olympia 4 VC Kessel 5 25-21 16-25 21-25 25-18 2-2 87-89
donderdag 23-01-20 21.30 Arcen AV Flash 2 Revoc VCB3 17-25 25-20 20-25 25-22 2-2 87-92
donderdag 23-01-20 21.00 Meerlo Set Up 6 Civitas 4 25-17 15-25 25-17 25-23 3-1 90-82
donderdag 23-01-20 19.30 Sevenum VC Athos 4 BVC Holyoke 3 20-25 25-13 25-09 25-15 3-1 95-62
woensdag 29-01-20 19.45 Venlo Civitas 4 BVC Holyoke 3 25-18 25-16 25-21 25-27 3-1 100-82
maandag 3-02-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Olympia 4 23-25 25-22 25-20 25-13 3-1 98-80
donderdag 6-02-20 20.30 Sevenum VC Athos 4 AV Flash 2 21-25 25-23 25-15 25-17 3-1 96-80
donderdag 6-02-20 21.00 Kessel VC Kessel 5 Set Up 6 25-22 25-19 25-17 25-19 4-0 100-77
donderdag 13-02-20 21.00 Kessel VC Kessel 5 Civitas 4 17-25 22-25 18-25 12-25 0-4 69-100
maandag 17-02-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 AV Flash 2 25-20 25-06 25-13 18-25 3-1 93-64
dinsdag 18-02-20 20.00 Panningen VC Olympia 4 VC Athos 4 10-25 25-18 19-25 10-25 1-3 64-93
woensdag 19-02-20 19.45 Venlo Civitas 4 VC Kessel 5 25-20 19-25 25-15 25-13 3-1 94-73
donderdag 20-02-20 21.00 Meerlo Set Up 6 Revoc VCB3 25-13 24-26 25-13 25-14 3-1 99-66
donderdag 5-03-20 19:30 Sevenum VC Athos 4 Civitas 4            
maandag 9-03-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 Civitas 4            
donderdag 12-03-20 21.30 Arcen AV Flash 2 VC Olympia 4            
donderdag 12-03-20 20.30 Sevenum VC Athos 4 Set Up 6            
donderdag 12-03-20 21.00 Kessel VC Kessel 5 BVC Holyoke 3            
woensdag 25-03-20 19.45 Venlo Civitas 4 VC Athos 4            
donderdag 26-03-20 21.00 Meerlo Set Up 6 AV Flash 2            
donderdag 26-03-20 21.00 Kessel VC Kessel 5 Revoc VCB3            
maandag 30-03-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 VC Olympia 4            
maandag 6-04-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 Revoc VCB3            
dinsdag 7-04-20 20.00 Panningen VC Olympia 4 Set Up 6            
donderdag 9-04-20 21.30 Arcen AV Flash 2 Civitas 4            
donderdag 9-04-20 20.30 Sevenum VC Athos 4 VC Kessel 5            
maandag 20-04-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Athos 4            
woensdag 22-04-20 19.45 Venlo Civitas 4 VC Olympia 4            
donderdag 23-04-20 21.00 Meerlo Set Up 6 BVC Holyoke 3            
donderdag 23-04-20 21.00 Kessel VC Kessel 5 AV Flash 2